Aktualności

10 najlepszych wnętrz samochodów 2014


Autor: Dawid Potulski | Dodano: 2014-04-12 | Komentarzy:

Wiosna to w motoryzacyjnym świecie okres najróżniejszych plebiscytów. Oprócz wyboru najlepszego auta w Europie bądź USA, wybierane są poszczególne elementy składowe aut, takie jak najlepszy silnik, czy wnętrze. Skoro o tym ostatnim mowa, serwis motoryzacyjny Wards opublikował właśnie listę 10 laureatów w kategorii najlepszych wnętrz na 2014 rok.

009_rolls_royce_wraith_1.jpg

Najlepszej jakości materiały, dbałość o spasowanie elementów, szeroka lista zainstalowanych udogodnień i innowacji - dla wielu samochód to coś więcej niż środek do przemieszczania się z punktu A do B. Stąd też projektanci aut wychodzą im naprzeciw dokładając wszelkich starań, by użytkownik danego modelu czuł się w swoim nabytku możliwie jak najlepiej. Współczesne kokpity przestały być tylko poprawne. Często są one również po prostu ładne, do cna załadowane nowinkami. Gniazdo USB czy Bluetooth stały się w zasadzie standardem. Obecnie aby się wyróżnić trzeba zaoferować masujące fotele, inteligentne oświetlenie kabiny, czy też podsufitkę imitującą rozgwieżdżone nocne niebo.

2014_kia_soul_020_1.jpg

Jury starało się być obiektywne. Nie decydowało tu pochodzenie danego auta, tylko spójność stylizacji wespół z elementami wyróżniającymi dany model. Tym sposobem na liście znalazły się auta zarówno amerykańskie, jak i japońskie i europejskie. Są to reprezentanci różnych segmentów cenowych od Kii, poprzez VW aż po Rolls Royce'a.

004_2014_volkswagen_gti_1.jpg

Oto pełna lista wyróżnionych:

--> Chevrolet Corvette Stingray

--> Chrysler 200C

--> GMC Sierra Denali

--> Hyundai Equus Ultimate

--> Jeep Cherokee Limited

--> Kia Soul+

--> Mazda 3

--> Mercedes S550

--> Rolls Royce Wraith

--> VW Golf GTI

Listę aut, wraz z uzasadnieniem każdego wyboru znajdziecie tutaj (klik)


Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 5/5 (2 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.63700604438782 s