Aktualności

12 nieoznakowanych policyjnych motocykli poluje w lubuskim


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2017-06-10 | Komentarzy:

W tym sezonie drogówka dozbraja się w nieoznakowane motocykle. Mają studzić zapały tych, którzy zamierzają nadmiernie wykorzystywać parametry swoich maszyn między innymi w województwie lubuskim. 

140 nowych nieoznakowanych radiowozów to prawdopodobnie BMW 330i xDrive (klik

Sezon na MOTO - sezon na bezpieczeństwo - to hasło najnowszego komunikatu KWP w Gorzowie Wielkopolskim. Policja zapowiada, że będą czuwać nad bezpieczeństwem zmotoryzowanych i „niechronionych”. Policyjne patrole pełnione będą przy wykorzystaniu policyjnych motocykli – zarówno tych oznakowanych, jak i nieoznakowanych. Nowoczesne i świetnie wyposażone maszyny są dużym ułatwieniem w eliminowaniu niebezpiecznych zachowań na drodze. Dzięki nim policjanci są w stanie jeszcze skuteczniej reagować na niebezpieczne zachowania, szczególnie ze strony nieodpowiedzialnych kierowców.

1_70647.jpg

Portal Moto wp dowiedziało się od rzecznika policji, że na dzień 6.06 w służbie ruchu drogowego znajdują się motocykle nieoznakowane wyposażone w wideorejestratory. Jest ich łącznie 12 sztuk - 5 BMW, 6 Kawasaki i 1 Yamaha, wszystkie patrolują okolice Łodzi.Oceń...Ocena: 0/5 ( głosów)

Tagi
Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.52385592460632 s