Aktualności

1,6 mln BMW E46 wzywane do serwisu


Autor: Dawid Potulski | Dodano: 2014-07-20 | Komentarzy:

Akcje serwisowe za każdym razem spędzają sen z powiek koncernom motoryzacyjnym. Konieczność nieodpłatnej naprawy usterki niekorzystnie wpływa nie tylko na finanse, ale przede wszystkim na prestiż marki. Tym razem przytrafiło się to BMW.\

Tym razem bawarczycy muszą zweryfikować stan techniczny serii 3 generacji E46, wyprodukowanej w latach 1999-2006. Problem dotyczy poduszek powietrznych. Ściślej rzecz ujmując problem tkwi w regulatorze dawkowania gazu odpowiedzialnego za napełnienie się poduszki pasażera. 

W ubiegłym roku ten właśnie mankament został wyeliminowany w 240 tys pojazdów. Teraz ten sam los czeka kolejne egzemplarze. Łącznie wada ta wystąpiła w 1,6 mln sztuk. Akcja serwisowa oczywiście jest bezpłatna.

Nabywcy tego modelu, którzy figurują w bazach danych BMW, zostaną o calej akcji powiadomieni przez dilera. Nabywcy używanych pojazdów z tą usterką powinni we własnym zakresie zgłosić się do serwisu powołując się na akcję serwisową. Seria E46 ma swoje szerokie grono wyznawców również w Polsce. Dlatego też wielu rodaków również powinno udać się na diagnostykę.Oceń...Ocena: 2.33/5 (3 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.58594799041748 s