Aktualności

1M Coupe od Manhart, podejście drugie


Autor: Krystian Kaleta | Dodano: 2012-10-02 | Komentarzy:

Manhart Racing GmbH to tuner specjalizujący się w modyfikacjach BMW. Opisywaliśmy już dla Was MH1 Biturbo (klik), a teraz po ponad roku czas na odświeżony i jeszcze mocniejszy MH1 S Biturbo. Samochód ma teraz o 50 KM więcej od poprzednika i 125 KM więcej od seryjnego 1M.

manhart mh1 s biturbo 1.JPG

Najmniejsze BMW wzmocnione przez dywizję M-Power cieszy się popularnością zarówno wśród kierowców lubiących ostrą jazdę, jak i firm tuningowych. 1M Coupe jest podatne na modyfikacje, dzięki czemu nie brakuje tunerów prześcigających się w wyciskaniu z silnika jak największej mocy. Manhart przedstawił kolejną odsłonę modyfikacji, których wynikiem jest 465 KM i 600 Nm. Takie parametry osiągnięto poprzez wymianę układu wydechowego, przeprogramowanie elektroniki sterującej pracą jednostki, zmianę chłodnicy oleju i poprawienie wydajności układu dolotowego.

manhart mh1 s biturbo 5.JPG

Manhart oferuje również wymianę seryjnego zawieszenia na sprężyny i amortyzatory KW z regulacją wysokości i charakterystyki pracy. Tarcze hamulcowe mogą zostać wymienione na ceramiczne 400 mm z przodu i 380 mm z tyłu. Oczywiście nie zapomniano również o poprawie wyglądu. Seryjne felgi zastąpić mogą 20-calowe koła od AC Schnitzer, a karoseria zyskać może takie smaczki jak przedni splitter z włókna węglowego, czy maskę z wlotami powietrza.

[Foto: manhart-racing.de]


Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.71824502944946 s