Aktualności

Aerokit do BMW serii 7


Autor: Kuba Brzeziński | Dodano: 2010-09-18 | Komentarzy:

Bez wątpienia nowy model BMW serii 7 jest autem o niebo ładniejszym od swojego poprzednika. Jak się jednak okazuje, nawet w bardzo udanej konstrukcji da się znaleźć elementy, które mogą wyglądać lepiej. Siódemką postanowił się zająć tuner o nazwie LUMMA Design.

Podstawą prac modyfikacyjnych był wygląd auta. Na początek firma tuningowa postanowiła zająć się zderzakami. Zarówno panel przedni, jak i tylni stracił nieco na obłości i stał się bardziej agresywny. Z przodu wzrok przykuwają masywne wloty powietrza oraz modne ostatnio światła do jazdy dziennej. Z tyłu tuner wtopił w zderzak przepiękne, cztery końcówki wydechu i dyskretny dyfuzor. Całkowicie nowe są także fartuchy boczne. Te świetnie wtapiają się w całość oraz powodują, że karoseria optycznie obniża się.

6d44a92a82b4decab4d94413ffc84167.600x400.jpg


Oczywiście nie zabrakło również drobnych detali, które dodają całości smaku. Mianowicie, w karoserii pojawiły się delikatne skrzela, a klamki i obudowy lusterek wykończono włóknem węglowym. LUMMA Design nie zapomniało także o felgach aluminiowych. Siódemka została wyposażona w 22-calowe obręcze, które pokryto dwoma kolorami. Wewnętrzna część felgi jest czarna, a zewnętrzna srebrna. Takie zestawienie kolorystyczne jest idealnym uzupełnieniem pakietu.

3dce159a23f1ef239689ef2fbadb3ce1.600x400.jpg


Jako ciekawostkę możemy podać fakt, że podczas prac nad kitem udział brała także firma o nazwie Shaston. Jest to o tyle ważna informacja, że instytucja ta odpowiada za międzynarodową dystrybucję urządzeń mobilnych Windowsa. LUMMA zaznacza, że Shaston przygotował całkowicie nowy system rozrywki i komunikacji pokładowej. Jego szczegóły na razie nie zostały jednak podane do informacji publicznej. Wiadomo tylko tyle, że zapowiada się gratka dla wielbicieli nowoczesnych technologii.


Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 3.67/5 (3 głosów)

Tagi
Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 1
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

2.1818389892578 s