Aktualności

Afzal Kahn odrzucił ofertę 6 milionów funtów za tablicę rejestracyjną


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2013-08-23 | Komentarzy:

W Polsce indywidualna tablica rejestracyjna to koszt rzędu tysiąca złotych. Spersonalizowana do indywidualnych wymagań może być ciekawym elementem wyróżniającym nasz samochód od "szarego tłumu". Jak się okazuje, na atrakcyjnej tablicy rejestracyjnej można także sporo zarobić! Trend ten nie dotarł jeszcze do Polski, ale w wielu miejscach na świecie jest to jak najbardziej możliwe. W samej Europie odnotowano kilka sytuacji, w których właściciele bardzo drogich, ekskluzywnych pojazdów, byli skłonni zapłacić krocie za najbardziej charakterystyczne konfiguracje liter oraz cyfr.

Bardzo dobrym, z życia wziętym przykładem jest tablica "F1", zakupiona przez Afzala Kahna w 2008 roku. Na pozór banalna składnia, mimo wszystko stała się na tyle elitarna, że CEO Kahn Design zapłacił za nią 440.625 funtów! Jeżeli uważacie, że jest to absurdalnie duża suma pieniędzy, jak za taką błahostkę, nie mógłbym się z Wami bardziej zgodzić. W ostatnim czasie znany businessman otrzymał jednak ofertę, która dla większości z nas byłaby "nie do odrzucenia". Inwestor o nieznanej godności za tablicę "F1" był skłonny zapłacić 6 mln funtów!

414.jpg

Do transakcji nie doszło, ponieważ Afzal Kahn ostatecznie nie przyjął propozycji. Co było powodem tej decyzji? Bardzo prawdopodobne, że brytyjski projektant samochodów, chciałby pobić obecny rekord na najdroższą tablicę rejestracyjną na świecie, który wynosi 7,2 mln funtów. Oczekujemy na oficjalną wypowiedź pana Afzala.

[Foto: www.thesupercarkids.com]Oceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 29

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.65846109390259 s