Giełda tuningowanych aut


Aktualności

Arden poprawia Jaga XJ


Autor: Kuba Brzeziński | Dodano: 2010-11-17 | Komentarzy:

Utarła się obiegowa opinia, że Jaguary są samochodami idealnymi. Mają piękne linie nadwozia, świetne wyposażenie oraz naprawdę mocne silniki. Okazuje się jednak, że ideał wcale nie oznacza braku możliwości wprowadzenia modyfikacji. Dowodem niech będzie model XJ, który wyjechał właśnie z warsztatu firmy Arden.

Praktycznie od razu wiadomo, że nie jest to standardowy XJ. W oczy rzucają się światła do jazdy dziennej, delikatnie przeprojektowane elementy karoserii oraz całkowicie inne końcówki wydechu. Musimy przyznać tunerowi, że w bardzo dobry sposób dobrał do karoserii felgi aluminiowe. Obręcze mają
potężną wielkość 21-cali i stanowczo lepiej wyglądają, gdy pokryte są czarnym, błyszczącym lakierem. Ciekawym szczegółem jest także grill. Arden wykonał go w całości z nierdzewnej stali.

Arden_XJ_Jaguar_10.JPG


O ile karoserii zafundowano jedynie zmiany kosmetyczne, o tyle
wnętrze może przejść naprawdę drastyczną metamorfozę. Klient może zdecydować o rodzaju praktycznie każdego obicia. W palecie dostępnych materiałów wykończeniowych odnaleźć można najwyższej jakości skórę, alkantarę, włókno węglowe, chrom, czy drewno. Osoba, która zdecyduje się na zakup Jaguara XJ w firmie Arden, będzie mogła nawet wybrać dynamiczne oświetlenie wnętrza.

Arden_XJ_Jaguar_3.JPG


Oczywiście niemiecki tuner zajmie się także jednostką napędową. Na razie jednak nie ma szczegółowych danych na temat ani konkretnych zabiegów, ani tym bardziej efektów. Arden podał jedynie informację o tym, że na warsztat trafi
zarówno 5-litrowa benzyna, jak i 3-litrowy diesel. Szczegóły mają się pojawić już wkrótce.


Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 5/5 (1 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

2.5399198532104 s