Aktualności

Arrinera Hussarya w polskiej policji?


Autor: Filip G. | Dodano: 2013-04-11 | Komentarzy:

Wszyscy pamiętamy jak niecałe dwa tygodnie temu poznańska policja planowała zrobić kierowcom żart z okazji 1 kwietnia. Dwa Porsche, Cayman oraz Carrera 911 4S oklejone „w barwy” policji zrobiły kilka rund po Poznaniu. Wrzawę podniosły wszystkie portale miłośników motoryzacji. Plotka o dofinansowaniu na sportowe auta dla policji w Poznaniu okazała się tylko fałszywym alarmem. Jednakże sama idea, supersamochodu jako radiowozu, cały czas przynosi kolejne efekty w pracowniach projektantów motoryzacyjnych.

Oto jak prezentowałby się radiowóz w "skórze" polskiego supersamochodu Arrinera Hussarya. Na szczęście to tylko wizualizacja modelu który dopiero powstanie, oczywiście w wersji cywilnej. Raczej mało jest prawdopodobne aby polska Policja miała środki na zakup oraz utrzymanie takiego pojazdu. 

ar_maly1.jpg

Prace nad autem nadal trwają. W czerwcu przeprowadzane będą testy jeżdżącej ramy tego bolidu. Planowana odmiana cywilna samochodu, ma być wyposażona w 6,2-litrowy motor V8 generujący 650 KM i 820 Nm. Przy wadze auta dochodzącej do 1300 kg ma rozpędzać się do 100 km/h w 3,2 s a do 200 km/h w 8,9 s.

ar_maly2.jpg

W niektórych krajach europejskich, w slużbie policji używa się supersamochodów w postaci Laborghini Gallardo jak to ma miejsce we Wloszech.

Ciekawie, czy kiedykolwiek doczekamy się takich widoków w Polsce. 


Zobacz także:

Fiat 500 z silnikiem od Lambo V12...............Zdjęcia do Need for Speed rozpoczęte.................. Elanor z 60 sekund na sprzedaż.......

fi_maly.jpg need_maly.jpg el.jpg


Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.46545314788818 s