Aktualności

Aston Martin DBS by Anderson


Autor: Kuba Brzeziński | Dodano: 2011-04-08 | Komentarzy:

Anderson Germany zawsze miało bardziej mroczne spojrzenie na rzeczywistość, niż inne firmy tuningowe. Tym razem specyficzne podejście do tematu dało wyraz podczas tworzenia pakietu do Astona Martina DBSa. Brytyjski arystokrata ze sporą krzepą otrzymał kreację wykonaną z czarnego i czerwonego materiału.

Praktycznie cała karoseria została pokryta matową czernią. Dodatkowo Anderson uwydatnił kształt przedniego spojlera i nakładek na progi boczne. Kreacja została również uzupełniona czerwonymi wykończeniami. Krwistym kolorem pokryto zaciski hamulców i znaczki producenta. Z pewnością pojawią się zarzuty, że mroczna i agresywna czerń nie przystoi Astonowi Martinowi, jednak będą one bezpodstawne. Popatrzcie tylko na to coupe. Bez wątpienia nie da mu się odebrać uroku.

Aston_Martin_DBS_Anderson_1.jpg


Styliści niemieckiego tunera zrobili kawał dobrej roboty także w kwestii przeprojektowania wnętrza. Niesamowicie wyprofilowane i mięsiste fotele zostały pokryte czarną skórą, którą wykończono czerwoną nicią. Jeżeli chodzi o deskę rozdzielczą, to kierowca DBSa będzie się mógł cieszyć z alkantary, czy włókna węglowego.

Aston_Martin_DBS_Anderson_4.jpg


Na razie Anderson nie wypowiedział się na temat modyfikacji mechanicznych. Nie wiadomo zatem czy Aston Martin stanie się szybszy oraz czy zyska na prowadzeniu.

Foto: Anderson Germany


Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 4.5/5 (2 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.54111695289612 s