Aktualności

Aston Martin i Rolls Royce za 1 700 000 zł skradzione w Łodzi


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2018-01-08 | Komentarzy:
Aston Martin DBS i Rolls Royce Wraith o łącznej wartości 1 700 000 zł padły łupem złodziei, którzy wdarli się na teren prywatnej posesji na Widzewie. Do zdarzenia doszło w dniu wczorajszym. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że auta skradziono w czasie, gdy ich użytkownik znajdował się poza miejscem zamieszkania. Wspólne działania policjantów z komend wojewódzkiej i miejskiej a takze VI Komisariatu zakończyły się bardzo szybkim odzyskaniem obu pojazdów. Oba auta odnaleziono na terenie gminy Aleksandrów Łódzki trzy godziny po wpłynięciu zgłoszenia. 

- Pokrzywdzony nie krył zdziwienia, ponieważ nie zdążył jeszcze wyjść z VI komisariatu na Widzewie, na którym składał zawiadomienie o kradzieży, a oba pojazdy już wróciły. Zostały odzyskane na ogólnodostępnym parkingu koło Aleksandrowa. Były nieuszkodzone. Trafiły na parking policyjny. W najbliższych dniach zostaną przekazane właścicielowi - mówi Marcin Fiedukowicz, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. 

44.jpg

33.jpg

22.jpg

Limuzyny w stanie nieuszkodzonym zabezpieczono na policyjnym parkingu, a potem przekazano prawowitemu właścicielowi. Śledczy nadal badają okoliczności ich kradzieży. Poszukiwani są też sprawcy.

Zobacz takżeOceń...Ocena: 4/5 (1 głosów)

Tagi
Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

2.3252620697021 s