Aktualności

Aston Martin Vanquish Zagato Shooting Brake zadebiutuje w przyszłym roku w 99 egzemplarzach


Autor: Jey Wild | Dodano: 2017-10-23 | Komentarzy:

Połączone siły Zagato i Aston Martina zawsze oznaczały tworzenie wyjątkowych i przykuwających wzrok aut. Poznaliśmy już kilka z najnowszej odsłony, tym razem przyszła pora na prezentację Shooting Brake w pełnej okazałości. Wcześniej brytyjska marka zaprezentowała wersje coupe, roadster i speedster. Podobnie jak modele coupe i roadster powstanie 99 egzemplarzy shooting brake. W mniejszej ilości powstać ma jedynie najmniej praktyczna wersja speedster, 28 sztuk. W sumie więc świat ujrzy w 4 wersjach nadwoziowych 325, samochodów spod znaku Zagato. 

aston_martin_vanquish_zagato_shooting_brake_3.jpg

Miejmy nadzieję, że wszystkie znajdą swoich właścicieli i będzie można je podziwiać na drogach świata, a może nawet Polski. W końcu i po naszym kraju jeździło jedno przepiękne białe V12 Zagato. 

aston_martin_vanquish_zagato_shooting_brake_1.jpg

Wyjątkowa sylwetka auta połączona jest z genialnie zaprojektowanymi trójwymiarowymi tylnymi światłami. Samochód został wykończony sporą ilością włókna węglowego. Pięknie został także rozwiązany dach samochodu, gdzie zobaczycie zarówno nietypowo poprowadzoną taflę szkła jak i kolejne elementy z włókna węglowego. Pod maską znajdziecie V12 dysponujące mocą 592 KM, jednak w tym samochodzie wcale nie będzie chodzić o moc. Tutaj po prostu trzeba się zakochać w tych kształtach i dźwięku. Rekordów Nurburgringu nikt nie będzie nawet zmierzał bić, za kierownicą tych jeżdżących dzieł sztuki.

aston_martin_vanquish_zagato_shooting_brake_2.jpgOceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.63182401657104 s