Aktualności

Audi A6 by ABT


Autor: Kuba Brzeziński | Dodano: 2011-03-03 | Komentarzy:

Corocznie Targi Motoryzacyjne w Genewie, to świetna okazja do promocji nie tylko dla największych producentów motoryzacyjnych, ale również tunerów. W tym roku ze sposobności postanowiło skorzystać ABT. Na jednej z sal pokazowych stoi Audi A6 wyposażone w pakiet przygotowany przez niemiecką firmę.

O tym, że nie jest to standardowe A6, można się przekonać już po samym obejrzeniu karoserii. Z przodu pojawił się uwydatniony spojler, a zderzak stał się nieco dłuższy. Na jednym i drugim boku zamontowano bardziej kwadratowe fartuchy. Oczywiście ABT skorzystało także z okazji przyozdobienia piast auta. Klient może sobie zażyczyć obręcze aluminiowe o wielkości od 19 do 21 cali i występujące w dwóch, dynamicznych wzorach. Z tyłu tuner znalazł miejsce na delikatny spojler na klapie bagażnika i cztery, kwadratowe końcówki układu wydechowego.

audi_a6_abt_1.jpg


Pakiet przygotowany przez ABT może również podnieść moc auta. W pierwszej kolejności na warsztat trafił 3-litrowy diesel dysponujący stadem 245 KM. Agregat otrzymał dwa progi modyfikacji. Pierwszy o nazwie Power zakłada podniesienie siły jednostki do 282 koni. Gdy wybierzecie opcję Power S, diesel wzmocni się do 310 koni mechanicznych i 610 Nm momentu obrotowego.

audi_a6_abt_4.jpg


Istnieje także możliwość podniesienia możliwości 3-litrowego silnika benzynowego. O ile w standardzie jednostka rozwija 300 koni, to po wyborze pakietu Power osiągnie 410 KM.

Na razie nie ma informacji na temat ceny poszczególnych zabiegów.

Foto: ABT Sportline


Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 5/5 (3 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.81578016281128 s