Aktualności

Audi Q7 ma najlepszą stylistykę wnętrza w segmencie premium


Autor: Krystian Kaleta | Dodano: 2015-09-06 | Komentarzy:

Nowe Audi Q7 za swoją niepowtarzalną stylistykę wnętrza zostało wyróżnione tytułem „Best of the Best” w konkursie Automotive Brand Contest 2015, rozpisanym przez Niemiecką Radę Stylistyki (niem. Rat für Formgebung) - jedno z wiodących, światowych centrów wiedzy o stylistyce.

Audi Q7 ujmuje progresywną stylistyką wnętrza i technicznymi rozwiązaniami kategorii high-end. Jak napisano w uzasadnieniu jury:

Stylistyka wnętrza nowej generacji modelu Q7 daje poczucie wielkości, przestrzeni i kulturalnej elegancji. Przejrzysta architektura i logiczna koncepcja obsługi sprawiają, że od razu można poczuć się tu jak w domu, a gustowne i doskonałe materiały wykończeniowe dają wrażenie zasiadania w eleganckiej loży. Dzięki temu, wnętrze modelu Q7 ustanawia nowe standardy w tym segmencie.

audi_q7_10.jpg

audi_q7_1.jpg

audi_q7_2.jpg

audi_q7_3.jpg

audi_q7_4.jpg

Wręczenie nagrody odbędzie się 15 września podczas pierwszego dnia prasowego targów IAA we Frankfurcie nad Menem. Automotive Brand Contest został powołany do życia w 2011 roku i w bardzo krótkim czasie przerodził się w jeden z najważniejszych konkursów branżowych.


Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

1.1737790107727 s