Giełda tuningowanych aut


Honda Civic VII EM2 Coupe 1.7 VTEC

Cena: 20999 PLN

BMW M135i

Cena: 129500 PLN

Toyota Corolla AE86

Cena: 35000 PLN
Najnowsze polskie projekty

Golf VR6T 500+ Compsport
W przerwie międzyświątecznej nasz znajomy fotograf -...
2800 cm3
500+ KM
590 Nm
unknown sek
unknown km/h
awd
Honda Civic Type-R Tajpa
Kilka dni temu, po poście ze zmodyfikowanym Scionem...
2000 cm3
400 KM
540 Nm
bd sek
270+ km/h
FWD


Aktualności

Audi wchodzi w tuning - pierwsze mody na R8 i TT RS


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2017-07-12 | Komentarzy:

Oto jak wyręczyć ABT, MTM, czy innych tunerów, którzy zarywają noce, aby ulepszyć "look" fabrycznych modeli ze stajni Volkswagena. Wystarczy po prostu powołać do życia nowy oddział, a następnie wprowadzić odpowiednie pakiety do oficjalnej oferty. Tak zrobiło Audi, które za pośrednictwem dywizji Audi Sport Performance Parts, wchodzącego w skład Audi sport GmbH sprezentowało modelom R8 i TT RS nowy zestaw aero, w skład którego wchodzą: tylny dyfuzor,spojler (fixed), progi boczne, przedni splitter, 20-calowe, lżejsze felgi i lotki, odpowiedzialne za lepsze tunelowanie powietrza. Dodatkowe elementy nadwozia mają polepszyć docisk maszyny o 100 kg i znacznie obniżyć masę własną pojazdu. 

2.jpg

imageshandler__1_.jpg

Jak na razie nie posiadamy informacji, kiedy pierwsze zmodyfikowane modele pojawią się w sekcjach RS, polskich salonów Audi. Co istotne elementy, w które można wyposażyć jak na razie R8 i TT RS nie tylko wyglądają na bardzo customowe, ale można mieć pewność, że nad ich tworzeniem czuwał sztab projektantów inżynierów, którzy zadbali także o kwestie związane z poprawą aerodynamiki i osiągów pojazdu.

imageshandler.jpg

imageshandler__2_.jpg

Dyrektor Audi Sport GmbH, Stephan Winkelmann powiedział w trakcie Audi Summit Barcelona, że zadaniem nowej dywizji jest przenoszenie sprawdzonych rozwiązań z motorsportu do produkcji seryjnej. Audi Sport Performance Parts zajmie się czterema kategoriami tuningu - modyfikacjami zawiesznia, wydechu, wyglądu zewnętrznego i wykończenia wnętrza. Możliwości indywidualnej konfiguracji auta będą znacznie bardziej zaawansowane niż do tej pory. 

Więcej zdjęć poniżej:

4.jpg

5.jpg

imageshandler__3_.jpg


Zobacz takżeOceń...Ocena: 4/5 (1 głosów)

Tagi
Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21564
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 137

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.7069890499115 s