Aktualności

Australia dobrym rynkiem dla AMG


Autor: Kuba Brzeziński | Dodano: 2010-12-24 | Komentarzy:
Mercedes wraz z nadwornym tunerem AMG pękają z dumy. Ogłosili bowiem, że udało się im sprzedać w Australii 1.000 aut zmodyfikowanych przez AMG. Obie marki podkreślają, że to ogromny sukces. Oczywiście tysięczny samochód nie mógł być zwyczajny. Jest to bowiem Mercedes SLS Night Black.

Przedstawiciele Mercedesa podkreślają, że Australia stała się jednym z ważniejszych dla AMG rynków. Auta sygnowane logiem tunera sprzedają się bardzo dobrze, co potwierdza wynik tysiąca sztuk w roku 2010. Jeżeli chodzi o same wskaźniki sprzedaży, to największą liczbę klientów znalazł model C 63 AMG. Rozeszło się aż 500 sztuk. Zaraz za nim uplasował się E 63 AMG. W tym przypadku niestety nie podano konkretnej liczby. Mercedes dodał jednak, że sprzedaż modelu wzrosła o 50 procent.

Jak już wspominaliśmy, tysięczny Mercedes AMG sprzedany w Australii, to model SLS. Nie jest to jednak coupe w standardowej wersji, a Night Black. Auto zostało zaprezentowane podczas Międzynarodowego Motor Show w Australii w tym roku, a urzekło zwiedzających czarnym, matowym lakierem, który został uzupełniony o czerwone wstawki. W ten sposób powstała naprawdę sportowa i agresywna bryła. Aby kierowca mógł się poczuć równie dobrze, co przechodnie, wnętrze zostało utrzymane w podobnej tonacji. Ponadto właściciel tego SLSa okaże się prawdziwym szczęściarzem. Będzie to jedyna sztuka na całym świecie, która dodatkowo otrzyma specjalną plakietkę.

Zobacz takżeOceń...Ocena: 4.67/5 (3 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.77962398529053 s