Aktualności

Bardziej sportowe Q7


Autor: Kuba Brzeziński | Dodano: 2011-01-20 | Komentarzy:

Audi Q7 to bardzo majestatyczna terenówka. Auto jest masywne, wygodne i niezwykle luksusowe. Okazuje się jednak, że nawet do tak ukształtowanego samochodu da się wprowadzić kilka sportowych elementów. Tym razem za kurację odpowiada firma MR Car Design.

Niemiecki tuner bardzo długo się zastanawiał co można zmienić w bryle Q7. Ostatecznie styliści doszli do wniosku, że siła leży w dyskrecji. Dlatego terenówka otrzymała światła LED do jazdy dziennej oraz kierunkowskazy LED. Ponadto na piasty trafiły 22-calowe obręcze aluminiowe. Mimo iż mają one potężny rozmiar, świetnie pasują do masywnego Audi. Ponadto czarny lakier szprych idealnie kontrastuje z białym kolorem karoserii. Ostatnim akcentem stylistycznym są dwie, nowe końcówki wydechu.

Audi_Q7_by_MR_Car_Design_251091702.jpg


Gdy sprawa wyglądu zewnętrznego została ostatecznie załatwiona, MR Car Design mógł się wziąć za modyfikację jednostki napędowej. Pod maską opisywanego Audi Q7 spoczywa 4,2-litroiwe TDI. Diesel jest potężny, dzięki czemu w standardzie dysponuje mocą 326 koni mechanicznych i 760 Nm. Tuner zaproponuje agregatowi nieco inne oprogramowanie oraz sportowy filtr powietrza. W ten sposób możliwości wzrosną do 374 KM i 870 Nm. Co więcej, skasowane zostaną wszelakie, elektroniczne kagańce. W związku z tym wskazówka prędkościomierza nie zatrzyma się na wartości 250 km/h.

Audi_Q7_by_MR_Car_Design_1473729636.jpg


Na koniec niemiecki tuner pogrzebie przy zawieszeniu. Nie zostaną jednak zaproponowane nowe części, a jedynie moduł, który obniży terenówkę przy większych prędkościach. Dzięki temu wysokie Audi uzyska większą stateczność w zakrętach.

Foto: MR Car Design


Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 5/5 (2 głosów)

Tagi
Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.70055317878723 s