Aktualności

Pierwsze 1 M Coupe po tuningu


Autor: Kuba Brzeziński | Dodano: 2011-06-09 | Komentarzy:

Pierwsze egzemplarze BMW 1 M Coupe trafiają do szczęśliwych właścicieli. Kwestią czasu było zatem pojawienie się kitów tuningowych skierowanych do auta. Pionierski pakiet został ogłoszony na łamach 1addicts.com. Użytkownik portalu opublikował oficjalne zdjęcia i informacje na temat zakresu modyfikacji.

Mały Bawarczyk zaprezentowany na zdjęciach otrzymał imię Clockwork Orange, a jego właścicielem jest użytkownik portalu 1addicts.com o nicku Flex///M. Listę zmian stylistycznych otwiera maska wykonana w dużej części włókna węglowego. Element zyskał spore wybrzuszenie i dwa wloty powietrza. Kolejnym punktem jest karbonowa klapa bagażnika z większym spojlerem.

BMW_1_M_Coupe_Clockwork_Orange_1.jpg


We wnętrzu właściciel zastosował jedynie dwie modyfikacje. Po pierwsze obudowy foteli zostały uformowane z włókna węglowego, a po drugie pojawiło się sportowe koło kierownicy.

BMW_1_M_Coupe_Clockwork_Orange_4.jpg


Osoba ukrywająca się pod nickiem Flex///M świetnie zdaje sobie sprawę z faktu, że nie ma dobrego pakietu tuningowego bez poprawienia pracy jednostki napędowej. 3-litrowe serce Bawarczyka jest wzbogacone o nowy intercooler, wloty powietrza i usprawniony układ odprowadzania spalin. Niestety nie mamy informacji jak bardzo wzrosła moc 340-konnego potworka.

Foto: 1addicts.com


Galeria zdjęćZobacz takżeOceń...Ocena: 4/5 (2 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

1.1044859886169 s