Aktualności

BMW 135i Performance Edition


Autor: Kuba Brzeziński | Dodano: 2011-07-24 | Komentarzy:
Bawarczycy nieustannie myślą o przyspieszaniu i ulepszaniu swoich samochodów. Tym razem inżynierowie wymyślili sposób na zwiększenie krzepy modelu 135i. W salonach sprzedaży dostępny będzie specjalny pakiet, dzięki któremu jednostka napędowa zyska kilka, dodatkowych koni mechanicznych.

Pakiet został nazwany Performance Edition. Po jego zamontowaniu 3-litrowa, rzędowa szóstka otrzyma zastrzyk 20-koni i 43-Nm. Pojawią się również dwie zmiany stylistyczne. BMW przyczepi kilka plakietek z oznaczeniem Performance Edition oraz zamontuje czarny grill.

Nie ma wątpliwości, że skok mocy nie jest duży. Mimo to Bawarczycy zapewniają, że dodatkowe 20 koni przyczyni się do skrócenia czasów przyspieszeń. Dla przykładu pierwsza setka pojawi się o około 0,2 sekundy szybciej.

Cena pakietu Performance Edition wyniesie prawdopodobnie w granicy 500 dolarów. Modyfikację będzie można zamówić od sierpnia zarówno z Jedynką wyposażoną w M-pakiet, jak i bez niego. Na razie BMW nie ma planów dotyczących sprzedaży na terenie Europy. Zestawy pojadą zatem do Stanów Zjednoczonych.

Foto: BMW


Oceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.54056000709534 s