Aktualności

BMW 540 'Need for drive' Poland Street Drift


Autor: Krystian Kaleta | Dodano: 2014-12-20 | Komentarzy:

Na filmie zobaczycie BMW 540i E34 z 4-litrowym silnikiem V8, które odpowiednio wykorzystuje zalety sporej mocy i tylnego napędu, jednak w nie do końca odpowiednim miejscu. Kierowca driftuje po publicznych drogach w Polsce, ale jednocześnie w opisie filmu daje jasny komunikat, że takie sytuacje nie powinny mieć miejsca na ulicach, a na specjalnie przygotowanych w tym celu obiektach.

Problem w tym, że torów w Polsce nie mamy za wiele, a dodatkowo są one likwidowane - jak na przykład w Lublinie, gdzie mieszkańcy pobliskiego osiedla skarżyli się na hałas (zobacz klik). Dochodzi także do innych absurdów. Na nowiutkim Torze Jastrząb włąściciel zakazał driftowania ze względu na nadmierne zużycie nawierzchni i niszczenie trawy przez drifterów. Zobaczcie apel jednaego ze stałych bywalców autodromu, któremu nie podoba się taki stan rzeczy (klik).

Chcielibyśmy, aby kierowca BMW z poniższego nagrania szlifował swoje umiejętności poza drogami publicznymi, dlatego przyłączamy się do akcji "Mniej stadionów, więcej torów", w którą zaangażowała się ekipa MTN Kielce (klik).Zobacz takżeOceń...Ocena: 4.9/5 (10 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21544
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 59

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

4.2452721595764 s