Aktualności

BMW London 2012 Performance Edition


Autor: Kuba Brzeziński | Dodano: 2011-07-14 | Komentarzy:

Bawarczycy postanowili uczcić fakt, że są jednym z największych sponsorów przyszłorocznych Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Dlatego już wkrótce do salonów trafią specjalnie wystylizowane modele z serii 1 i 3. Auta otrzymają znaczek London 2012 Performance Edition.

Mimo iż olimpijska edycja ma w nazwie wyraz osiągi, większość zmian dotyczyć będzie stylistyki. Na liście wyposażenia standardowego specjalnej Jedynki i Trójki znajdzie się chociażby pakiet stylistyczny M, agresywne, 18-calowe felgi aluminiowe, ciemny, chromowany wydech, czy przyciemnione lampy z tyłu. London Performance Edition oznacza również kilka zmian w kabinie pasażerskiej. Kierowca będzie mógł korzystać ze świetnie wyprofilowanego, sportowego fotela, skórzanej gałki zmiany biegów i sportowej kierownicy ze znaczkiem M.

BMW_1_3_London_2012_Peformance_Edition_2.jpg


Jedyną modyfikacja, która nie odnosi się do wyglądu bawarskich aut jest montaż utwardzonego zawieszenia w stylu M Power. Tak skonfigurowane BMW 1 i 3 będą dostępne z każdą jednostką napędową.

BMW_1_3_London_2012_Peformance_Edition_5.jpg


Ponoć wybór pakietu ma przynieść oszczędności sięgające nawet ponad tysiąca funtów. Niestety Polacy nie będą mieli okazji się o tym przekonać. London 2012 Performance Edition trafi do salonów wyłącznie na terenie Wielkiej Brytanii.

Foto: BMW


Galeria zdjęćZobacz takżeOceń...Ocena: 3/5 (1 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.95694017410278 s