Aktualności

BMW M760Li w kolorze Austin Yellow sprawi, że nie przejdziecie obok niego obojętnie


Autor: Jey Wild | Dodano: 2017-10-15 | Komentarzy:

W przypadku luksusowej limuzyny większość właścicieli decyduje się raczej na stonowane konfiguracje, które nie rzucają się zanadto w oczy. Abu Dhabi motors daje nam jednak zdecydowanie inne przykłady możliwości konfiguracji najnowszego BMW serii 7 w najmocniejszej odmianie. Mieliśmy już okazję obejrzeć bardzo ciekawe przykłady konfiguracji jak chociażby ta  niebieska M760Li. Rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich jednak diametralnie różni się od naszego i tam jednym z najważniejszych aspektów przy sportowych autach jest jednak maksymalne zwracanie na siebie uwagi. 

bmw_m760li_austin_yellow__3_.jpg

W tej konfiguracji właściciel będzie ekstremalnie mało anonimowy, ale na pewno taka będzie jego wola. Poza bardzo zadziornym wyglądem samochód może się pochwalić także bardzo dobrymi osiągami. Dzięki olbrzymiej jednostce napędowej V12 TwinTurbo o pojemności 6,6 litra. 

bmw_m760li_austin_yellow__4_.jpg

Moc 610 KM i 800 Nm pozwala na osiągnięcie pierwszej setki w zaledwie 3,7 sekundy. Rewelacyjny wynik, chociaż warto też zauważyć iż najnowsze S63 AMG jest szybsze o kolejne 0,2 sekundy.

bmw_m760li_austin_yellow__5_.jpg

 Środek jest jasny, ale na szczęście w tej praktycznej formie czyli jasne fotele, ale pod nogami już materiały w kolorze czarnym. Jak wam się podoba ta konfiguracja? Wolicie takie limuzyny w rzucających się w oczy kolorach czy jednak bardziej stonowane?

bmw_m760li_austin_yellow__6_.jpgOceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 78

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.50139307975769 s