Aktualności

Bugatti Veyron za 3600 PLN - kolejnej takiej okazji szybko nie znajdziecie


Autor: Jey Wild | Dodano: 2017-08-12 | Komentarzy:

Bugatti Veyron zapisał się w historii już w trakcie tworzenia tego auta. Jeżeli ktoś choć w najmniejszym stopniu interesuje się motoryzacją, wie co to za auto. Samochód zasłynął przede wszystkim dzięki możliwości przekroczenia magicznej bariery 400 km/h. W ostatnim czasie na Ebayu pojawiła się wyjątkowa okazja dzięki której można było zakupić. No właśnie i tutaj następuje chwilą zwątpienia, gdyż ciężko określić dokładnie co. Właściciel określa swój twór jako Bugatti Veyron Kit Car. Trzeba jednak być pod wpływem dość mocnych środków odurzających, aby przyznać, że samochód mógłby kogoś zmylić. W stosunku do oryginału na pewno możemy mówić o bardzo atrakcyjnej cenie. 

I3Mp2FpSR_KvzT7vKz7ejw.jpg

Twój powstał na bazie MG, pochodzi z roku 2000 i może się pochwalić przebiegiem wynoszącym 75 000. Jak na MG byłoby to całkiem mało, w kategorii aut super sport jak Bugatti Veyron byłoby to bardzo dużo. Ciekawe ile się udało przejechać już w stadium kamuflażu, gdyż oglądając zdjęcia na których widać sporo taśmy klejącej użytej do stworzenia tego auta, nie wróży to za dobrze.

Jeltl4_1TaWnS3ufU__y6w.jpg

Aukcja szybko została zakończona przez właściciela, ze względu na znalezienie nabywcy. Może po prostu okazało się, że zbyt wiele zainteresowania wykreowało się w ogól modelu.  

WInpGSxSRcGePYY9ebFsag.jpg

KxK9VrBzSnuH7AbbXn_heA.jpg


Zobacz takżeOceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21484
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 238

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.46741700172424 s