Aktualności

Bugatti zebrało już zamówienia na 250 Chironów, a pierwsze egzemplarze trafiają do klientów


Autor: Jey Wild | Dodano: 2017-03-06 | Komentarzy:

Do niedawna lista zamówionych aut opiewała na ilość 220 sztuk. W tej chwili ta liczba wzrosła do 250, a pierwsze egzemplarze trafiają już do klientów. Być może ostatnia reklama z udziałem Cristiano Ronaldo spowodowała zwiększenie liczby chętnych (obejrzyj tutaj). Dla uczczenia 250 zamówienia, Bugatti przywiezie do Genewy specjalny egzemplarz wykonany z włókna węglowego w kolorze Blue Royal. Dla klientów pragnących auto wykończona z włókna węglowego dostępne jest 8 wariantów. Bleu Royal, Niebieski, Turkusowy, Czarny, Szary, Zielony i Czerwony. 

chiron_reaches_half_way_point_bugatti_reports_250th_order_3.jpg

Bugatti w 2017 roku zmierza dostarczyć swoim klientom nie więcej niż 70 aut, przy czym założenie zakłada 65 sztuk. Pierwsze egzemplarze docierają do swoich właścicieli z Bliskiego Wschodu i Europy. Egzemplarze, które zostały wyprodukowane wcześniej i były prezentowane podczas zeszłorocznych targów w Genewie trafiły do miłośnika marki z Arabii Saudyjskiej. 

chiron_reaches_half_way_point_bugatti_reports_250th_order_2.jpg

Przy budowie jednego Chirona pracuje w sumie 50 specjalistów. W chwili obecnej czas oczekiwania na egzemplarz wynosi 3 lata. Związane jest to m.in. z tym, że czas produkcji jednego auta to 6 miesięcy. Najpierw przyszły właściciel wybiera jedną z 30 opcji kontrastowych przeszyć, 18 różnych dywaników czy 11 różnych kolorów pasów bezpieczeństwa. Ciekawe czy właściciel jedynego w Polsce Veyrona z Wrocławia także złożył zamówienie na nowy model. W chwili obecnej Veyron ciągle w garażu stoi, a wczorajszej niedzieli wybrał się na pierwszą wiosenna przejażdżkę. 

chiron_reaches_half_way_point_bugatti_reports_250th_order_4.jpg

chiron_reaches_half_way_point_bugatti_reports_250th_order_1.jpgOceń...Ocena: 0/5 ( głosów)

Tagi


Bugatt


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.62538814544678 s