Aktualności

Burnout fails - Susie Wolff za kierownicą 460-konnej klasy C DTM


Autor: Krystian Kaleta | Dodano: 2014-12-10 | Komentarzy:

Przysięgamy, w nawet najmniejszym stopniu nie przemawia przez nas szowinizm, ale ta scena przepełniona jest komizmem sytuacyjnym. Susie Wolff to Brytyjka, która od wielu lat związana jest z poważnym motorsportem, w tym z Formułą 1. Zobaczcie jak skończyły się jej wielokrotne próby spalenia tylnych opon w potężnym Mercedesie DTM.

32-letnia Pani Wolff, zanim wyszła za mąż i zmieniła nazwisko, nazywała się Susie Stoddart. Swoją karierę zaczynała od kartingu, by następnie startować w wyścigach Formuły Renault, Formuły 3 oraz Deutsche Tourenwagen Masters. W 2014 roku wzięła udział w trenigach Grand Prix F1 z ramienia zespołu Williamsa, którego jej mąż jest akcjonariuszem. W ten sposób kobieta po 22 latach wróciła do Formuły 1. Jej poprzedniczką była Giovanna Amati, która brała udział w kwalifikacjach do GP Brazylii w 1992 roku.

susie_wolff_1.jpg

Nie powątpiewamy w umiejętności Pani Wolff, która po wielu próbach w końcu dała popis podczas organizowanej przez Mercedesa imprezy Stars and Cars w Stuttgarcie. Cała sytuacja jest jednak bardzo zabawana - w szczególności dla jej kolegów znajdujących się tuż obok. W rolach głównych 460-konny Mercedes klasy C Coupe DTM oraz nieco nieporadna Susie Wolff :)Zobacz takżeOceń...Ocena: 4/5 (2 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21488
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 72

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.58826613426208 s