Aktualności

Clarkson w dniu dzisiejszym ma zostać oficjalnie zwolniony z BBC


Autor: Krystian Kaleta | Dodano: 2015-03-25 | Komentarzy:

Jak podaje brytyjski dziennik The Telegrph, po wewnętrznym śledztwie przeprowadzonym przez BBC, Jeremy Clarkson zostanie w dniu dzisiejszym zwolniony ze stanowiska prezentera programu Top Gear. Dla stacji zwolnienie Clarksona nie jest równoznaczne z zaprzestaniem emisji najpopularniejszego motoryzacyjnego show na świecie. Jego miejsce miałby zająć Chris Evans, właściciel jednej z najbardziej prestiżowych kolekcji samochodów w Wielkiej Brytanii. Richard Hammond oraz James May prawdopodobnie pozostaną przy swoim oświadczeniu i nie będą kontynuowali nagrywania programu bez udziału przyjaciela.

Od 10 marca Clarkson jest zawieszony przez BBC (zobacz klik). Nawiązując do informacji, do których dotarł The Telegraph, dyrektor generalny Tony Hall zwolni dziennikarza w dniu 25 marca 2015 roku. Podziękowanie za dalszą współpracę będzie wiązało się z niedopuszczalnym zachowaniem Clarksona, który według śledztwa ponosi winę za awanturę z producentem Top Gear. Oisin Tymon podobno został uderzony, gdy odmówił ekipie posiłku po długim dniu zdjęciowym - hotel w New Yorkshire, w którym się zatrzymali, miał już wówczas zamkniętą kuchnię i nie serwował ciepłych posiłków.

Wygląda na to, że prośby i błagania fanów Top Gear na nic się zdały. Nie poskutkowała także petycja dostarczona do siedziby BBC przy pomocy maszyny wojennej (zobacz klik), ani też przychylne słowa samego Davida Camerona, prywatnie sąsiada i przyjaciela Clarksona. Należy pamiętać jednak, że incydent z producentem był jedynie wierzchołkiem góry lodowej - to zaledwie jedno z licznych zastrzeżeń do pracy prezentera. Wygląda na to, że miarka się przebrała...

Źródło: telegraph.co.ukOceń...Ocena: 1/5 (1 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

2.3267979621887 s