Aktualności

Continental za 21 tys


Autor: Kuba Brzeziński | Dodano: 2011-01-15 | Komentarzy:

W życiu chyba nie słyszeliśmy lepiej brzmiącej propozycji zakupu. Zatem może jesteście zainteresowani kupnem Bentleya Continentala GTC za 21 tysięcy dolarów? Nie, to nie żart. Zanim jednak zaczniecie liczyć gotówkę, przeczytajcie wiadomość do końca.

Oczywiście auto, które widzicie na zdjęciach to jedynie replika Bentleya Continentala GTC. Ta powstała na bazie Chryslera Sebringa z roku 1996. Autorem tej kreacji jest firma o nazwie Exotic Fibeglass Designs. Jej pracownicy stworzyli z włókna szklanego panele karoserii inspirowane kształtami brytyjskiego arystokraty. W sumie musimy przyznać, że odwzorowanie oryginału i dbałość o szczegóły jest bardzo wysoka. Ponieważ Amerykanie wzięli się za oddanie realnego wyglądu Bentleya i nie wprowadzili do niego swoich pomysłów, nie będziemy się wyśmiewać z auta.

bentley_continental_gtc_based_on_chrysler_sebring_for_sale_medium_5.jpg


Continentala GTC stworzonego na bazie Sebringa można kupić na aukcji na eBayu. Auto ma na liczniku 175 tysięcy km, a cena wynosi 21.100 dolarów. Jak widać po zdjęciach, replika nie jest jeszcze gotowa. Exotic Fibeglass Designs zapewnia, że wykonano już 80 procent prac. Brakuje kilku elementów we wnętrzu, układu wydechowego, specjalnych lusterek oraz znaczka na masce.

Foto: Exotic Fibeglass Designs


Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 2.5/5 (2 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.56685209274292 s