Aktualności

Czarny Rolls


Autor: Kba Brzeziński | Dodano: 2010-11-24 | Komentarzy:

Praktycznie od samego początku marka Rolls-Royce bardzo silnie kojarzy się z komfortem, luksusem i wyższymi sferami. Co zatem model Ghost robi na stronie opisującej zmodyfikowane samochody? Okazało się bowiem, że amerykańska firma tuningowa odważyła się przygotować pakiet stylistyczny do auta. Byliśmy tak zaszokowani informacją, że zdecydowaliśmy się jej bliżej przyjrzeć.

Rolls-Royce Ghost jest autem
nobliwym i dystyngowanym. W jego karoserii nie ma zatem miejsca na agresywne przetłoczenia, ostentacyjne akcenty stylistyczne, czy bijący po oczach kolor. Sytuację taką świetnie rozumie amerykańska firma Platinum Motorsport. Ponieważ jednak mimo to tuner postanowił wywrzeć na limuzynie swoje piętno, zaproponowano klientom dwie modyfikacje. Na dobry początek piasty małego Rollsa przybrane zostaną potężnymi, 22-calowymi obręczami. Felgi nie dość, że są bardzo proste, to jeszcze ich charakter w sposób dodatkowy stonuje czarny, matowy lakier. Drugą z opcji jest możliwość przemalowania karoserii. Aby jej panele idealnie harmonizowały z obręczami aluminiowymi, nadwozie zostało również pokryte matową czernią.

platinum_motorsport_rolls_royce_ghost_is_one_mean_ride_medium_1.jpg


Ogólnie nie jesteśmy zwolennikami modyfikowania samochodów takiego kalibru, jak Rolls-Royce. Każda z tych limuzyn ma bowiem swój niezwykle luksusowy charakter, którego w żadnym razie nie można zburzyć. Dodanie karbonu, długich zderzaków, czy krzykliwego lakieru sprawi, że efekt zamiast inspirować, będzie śmieszył. Na szczęście dla Platinum Motorsport ten pakiet
jest w stanie się wybronić. Nie wiemy jednak czy dzieje się tak wyłącznie za sprawą dobrze zrobionych zdjęć, czy rzeczywiści poprawnie wykonanej pracy.

platinum_motorsport_rolls_royce_ghost_is_one_mean_ride_medium_3.jpg


Na koniec dodamy tylko, że bez żadnych zmian pozostało serce Brytyjczyka. 6,6-litrowe twin-turbo nadal rozwija
563 konie mechaniczne i 780 Nm momentu obrotowego.


Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 4.6/5 (5 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.70889806747437 s