Aktualności

Czy Jon Olsson zbuduje bolid z Lamborghini Huracana? Zapowiedź projektu jest niska i szeroka!


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2016-04-02 | Komentarzy:

Jon Olsson dał nam ciężko orzech do zgryzienia prezentując wizualizację prototypu swojego Lamborghini Huracana (klik).

Supersamochód z odsłoniętymi kołami, wlotami powietrza i wielkim spojlerem w stylu bolidów Formuły 1 równie dobrze może być prima-aprilisowym żartem szczególnie, że w opisie postów na instagramie i facebooku wymownie podkreślono datę 1 kwietnia.

Projekt został opracowany przez studio Yasid Design. Jak szerokość bolidu nie powinna stanowić problemu w użytkowaniu go podczas Gumball 3000 rally – 270+ cm to wciąż mniej niż 290 cm szerokości Tumblera, który pojawił się m.in. w Warszawie - tak nie jesteśmy do końca pewni w kwestii odsłoniętych kół. Gumball 3000 widział już wiele ekstremalnych projektów, dlatego sytuacja nie jest do końca klarowna. Mamy szczerą nadzieję, że docelowa koncepcja będzie równie imponująca!

olsson.jpg

Przypominamy o konkursie #gumball-challenge, w którym do wygrania jest wyjazd na przystanek Gumball 3000 w Pradze 4 maja dla dwóch osób. Wystarczy wejść na stronę www.gumball-challenge.pl, zapoznać się z regulaminem i zawalczyć o główną nagrodę. Przekonajcie się na żywo, jak prezentuje się projekt Jona Olssona!Oceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.52171301841736 s