Aktualności

Czy zobaczymy niebawem Roberta Kubicę w bolidzie Formuły 1?


Autor: Jey Wild | Dodano: 2017-03-15 | Komentarzy:

Po tym jak Kubica zdecydował się na starty w wyścigach długodystansowych na ten rok, w wywiadach informował też, że jest gotowy podjąć test w bolidzie formuły 1. Słowa te nie pozostały bez echa nawet poza granicami naszego kraju. Praktycznie każdy wierny kibic Roberta chciałby zobaczyć jak poradzi sobie za sterami jednomiejscowego bolidu. Mało miejsca w bolidzie wraz z ograniczeniami ruchu ręki powodowały, że wcześniej nie zamierzał podejmować tego wyzwania. W tej chwili swego rodzaju propozycję w wywiadzie dla Eleven Sport złożył sam Totto Wolf. 

toto_wolff_2002getty_875.jpg

Mogliśmy usłyszeć od Totto Wolfa: „Wiesz kochamy Roberta, któż go nie kocha. Jesteśmy w stałym kontakcie z nim i tak było przez te wszystkie lata. Według mnie jest jednym z największych kierowców wyścigowych i zawsze mu powtarzam, że samochód będzie dla niego gotowy, jeśli tylko kiedyś będzie miał ochotę na test. Teraz to kwestia rozmowy i sprawdzenia jak to może pójść.

Toto_Wolff_o_testach_Kubicy_w_F1_Teraz_to_kwestia_rozmowy_i_sprawdzenia_jak_to_mo__e_p__j____.jpg

On teraz jeździ w wyścigach długodystansowych i musimy zobaczyć jak będzie mu szło, jak będzie się czuł w kokpicie wyścigowego prototypu. Potem może trzeba będzie robić krok po kroku, ale jest szansa.”  Takie słowa od szefa najlepszego zespołu formuły 1 zawsze rozpalają wyobraźnię, mamy nadzieję, że Kubica dostanie szanse by sprawdzić swoje ograniczenia za kierownicą bolidu. 

QA5ktkpTURBXy8wZTI2NzIyZTIyM2U0OGM1MTJlZjU4NmQ0YjIwMTVmYy5qcGeSlQMAEs0DhM0B_pMFzQMgzQHC.jpgOceń...Ocena: 0/5 ( głosów)

Tagi
Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.78643083572388 s