Aktualności

Deadmau5 oferuje przejazdy w McLarenie 650S w Toronto


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2014-09-11 | Komentarzy:

Deadmau5 spełnił swoje marzenie i oficjalnie został uznany za najbardziej "czadowego" szofera w historii Toronto. Zeszłej nocy w ramach współpracy z serwisem Uber, Joel Zimmerman oferował swoim fanom przejazdy nowym McLarenem 650S.

Pomysł zrodził się w zeszłym tygodniu. W jednym ze swoim postów na Twitterze Kanadyjczyk podzielił się ze wszystkimi, że myśli nad tym, aby przynajmniej przez jedną noc pracować jako szofer dla serwisu Uber. Dla tych, którzy nie słyszeli o podobnej inicjatywie jest to aplikacja mobilna, która powstała w 2009 roku i umożliwia użytkownikom zamawianie samochodów z kierowcami. Dziś serwis działa w ponad 70 miastach świata, głównie w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej. Od niedawna także w Kanadzie. Idea działania serwisu jest bardzo podobna do "blablacar". Przejazdy odbywają się jednak w obrębie jednego miasta. Coraz częściej słyszy się słowa krytyki od lokalnych taksówkarzy, którzy czują ogromną presje przez nową konkurencję. Szczególne powody do niezadowolenia mają licencjonowani kierowcy w krajach, gdzie system dopiero staje na nogi. Tam też, dzięki specjalnej ofercie promocyjnej potencjalny klient może zaoszczędzić nawet 40 centów na jednym kilometrze. Jak widać przejażdżce mogą towarzyszyć także niezapomniane wrażenia, a to także przemawia na korzyść firmy Uber.

mau1.JPG

Korzystający z aplikacji mieszkańcy Toronto, zeszłej nocy mieli niesamowitą okazję, aby przejechać się nowym McLarenem 650S razem z niekwestionowaną gwiazdą muzyki progresywnej. O tym czy trafiło się na Deadmau5-sa niestety decydował spory łut szczęścia. Wszystko zależało, czy muzyk był akurat w pobliżu klienta i czy w danej chwili nikogo nie obsługiwał. Ostatni kurs odbył się około północy.

mau3.JPG

Deadmau5 nie wyklucza w najbliższym czasie ponownych przejażdżek.

mau5.JPG

Pasażerowie, którzy załapali się na fotel w McLarenie 650S, uwiecznili to doświadczenie na tradycyjnym zdjęciu.

mau2.JPG
mau4.JPG

Kilka dni temu na łamach portalu przedstawiliśmy następce Purrari. (klik) Deadmau5 ostatecznie doczekał się Nissana GT-R, o którym była mowa. R-35 otrzyma w najbliższym czasie tęczowe oklejenie, które zostało zaproponowane przez przedstawicieli japońskiej marki. 

Naamloos3.jpg

foto: twitter.com /  facebook.comOceń...Ocena: 5/5 (1 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.5400071144104 s