Aktualności

Dealer luksusowych samochodów z Wielkiej Brytanii prezentuje pierwsze Centenario w UK


Autor: Jey Wild | Dodano: 2017-05-30 | Komentarzy:

Dealer marek luksusowych HR Owen ma już w Wielkiej Brytanii sporą renomę, przez salony tej marki przewijały się już najróżniejsze ultra rzadkie egzemplarze sportowych aut. Tym razem pojawiła się kolejna perełka w postaci Lamborghini Centenario. Samochód bazujący na Aventadorze, który powstał dla uczczenia 100 rocznicy narodzin Feruccio Lamborghini. Do tej pory powstało zaledwie kilka egzemplarzy tego auta, z serii 40 jakie w ogóle mają zostać wyprodukowane. Dwadzieścia z nich to wersje coupe oraz drugie tyle roadsterów. Ten egzemplarz zanim finalnie trafi do klienta będzie dostępny w showroomie marki.

lambo_centenario_hr_owen_london_6.JPG

Salon znajdujący się w  South Kensington dzieli zaledwie 1 kilometr od najbardziej luksusowego domu towarowego w europie Harrodsa. Miejsca te są też zdecydowanie najciekawszymi dla fanów egzotycznej motoryzacji. To właśnie w tej części Londynu najłatwiej spotkać unikatowe auta, które zjawiają się tam w ogromnych ilościach.

lambo_centenario_hr_owen_london_7.JPG

Ceny limitowanego Lamborghini startują od około 7,5 mln PLN, warto od razu dodać, że wszystkie są już sprzedane. Pod maską znajduje się wolnossące V12 o pojemności 6,5 litra dysponujące mocą 770 KM i 690 Nm. Przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje zaledwie 2,8 sekundy a prędkość maksymalna to 350 km/h. 

lambo-centenario-hr-owen-london-4_1.JPG

 Egzemplarz jest wykonany z czarnego włókna węglowego połączonego pomarańczowymi dodatkami. Trzeba przyznać, że Lamborghini wie jak budować auta przykuwające uwagę. 

lambo_centenario_hr_owen_london_12.JPG

lambo_centenario_hr_owen_london_5.JPGOceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.89721584320068 s