Giełda tuningowanych aut


Aktualności

Dodge Charger Mopar Edition


Autor: Kuba Brzeziński | Dodano: 2011-04-07 | Komentarzy:
Dodage stara się zbudować napięcie przed premierą swojej najnowszej konstrukcji. Na dzień przed rozpoczęciem Targów Motoryzacyjnych w Nowym Jorku świat ujrzy model Charger w wersji specjalnej o nazwie Mopar Edition. Co wiadomo o aucie? W sumie tylko tyle, ile można zauważyć na zaprezentowanym właśnie teaserze.

Nie trzeba się specjalnie przyglądać limitowanemu Chargerowi, aby obserwatora uderzył mroczny charakter auta. Sedan został pokryty lakierem w kolorze głębokiej czerni, posiada kruczoczarne obręcze aluminiowe oraz przyciemnione szyby. Widać jednak, że stylistom zależało również na sportowym charakterze. Nie zapomnieli bowiem o sporym spojlerze na tylnej klapie oraz przeprojektowanym grillu z przodu. Dla nas najlepszym akcentem jest niebieski pasek idący przez całą karoserię. Niby mała rzecz, a jednak jest w stanie sprawić, że Charger zacznie wyglądać jeszcze lepiej.

Na razie Dodge nie pokazał żadnych zdjęć kabiny pasażerskiej. Z informacji zakulisowych wiemy jednak, że zostanie ona wyłożona skórą markowaną logo Katzkin. Dodatkowo lewarkowi skrzyni biegów nadany będzie kształt litery T oraz w standardzie znajdzie się specjalna plakietka z indywidualnym numerem auta.

Oficjalna premiera Dodge`a Chargera Mopar Edition będzie miała miejsce już 20 kwietnia tego roku. Sedana w pełnej krasie będzie można także zobaczyć od 21 kwietnia podczas Motor Show w Nowym Jorku.

Foto: Dodge


Oceń...Ocena: 4.67/5 (3 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.99974703788757 s