Aktualności

Dyskoteka na kołach od VW


Autor: Dawid Potulski | Dodano: 2014-06-04 | Komentarzy:

Volkswagen, choć uchodzi za markę dość konserwatywną i wyzutą z ekstrawaganckich pomysłów w swoich samochodach produkcyjnych, w przypadku konceptów szykowanych na Worthersee pozwala sobie na rozwinięcie innowacyjnych skrzydeł.

2014 rok na GTI Treffen nie stał wyłącznie pod znakiem GTI Roadstera (zobacz klik). Choć pojazd ten swoim niecodziennym designem może aspirować do bycia tym, który robił największą furorę, to największy hałas mógł robić zupełnie inny projekt. Specjalnie przygotowany Amarok.

amarok_5.jpg

Koncept nazwany po prostu Power jest jedną wielką konsoletą DJ, dyskoteką i salą koncertową na kołach. Agresywnie wyglądający pickup na swojej przestrzeni ładunkowej przewozi sprzęt audio o mocy 5000 W.

amarok_4.jpg

Całość sprzętu sygnowana logo takich marek jak Allen & Heath, Pioneer czy Void Acouistics zapakowana jest z specjalną skrzynię idealnie dopasowaną do powierzchni paki. Zestaw zawiera subwoofer, 2 potężne kolumny trójdrożne, 6 mniejszych głośników, i co najważniejsze konsoletę DJ.

amarok_1.jpg

Profesja DJa wymaga raczej wyrazistego wizerunku, stąd i stylistyka jego pojazdu nie może być nudna. W przypadku Amaroka dbają o to obręcze o średnicy 22", obniżone o 8 cm zawieszenie czy przemodelowane tylne lampy. Wszystko zwieńczone jest nadającymi autu agresji dwóm końcówkom układu wydechowego. Szary odcień  karoserii przełamany został pomarańczowymi akcentami, które pojawiają się m.in. na zaciskach hamulcowych. Wnętrze to również najwyższa liga. W oczy od razu rzucają się mocno wyprofilowane kubełki z serii VW Motorsport (identyczne jak w Golfie R), na których również pojawił się motyw pomarańczu. Całość elektryzuje równie mocno jak ten sprzęt za plecami.

amarok_7.jpg

Dysponując takim zapleczem muzycznym bez problemu można liczyć na wejście na każdą imprezę. Auto przyciąga wzrok swoją ciekawą stylizacją, i morduje uszy całym swoim dźwiękowym potencjałem.


Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.6063449382782 s