Aktualności

Ekscesy w Ferrari na Wielkim Murze


Autor: Krystian Kaleta | Dodano: 2012-05-13 | Komentarzy:

Ferrari wydało oficjalne oświadczenie z przeprosinami po tym, jak w czasie pokazu limitowanej edycji 458 Italii, jeden z pracowników chińskiego dealera spalił gumę na Wielkim Murze Chińskim. Ślady opon na 600-letnim zabytku nie zostały pozytywnie odebrane przez Chińczyków.

Zamysł dealera Kuaiyi Automobile, aby urządzić akcję pokazową limitowanej edycji Ferrari 458 Italia na Wielkim Murze Chińskim był ciekawym pomysłem. Niestety samowolne zachowanie jednego z pracowników salonu przesądziło o niezbyt dobrym odbiorze wystawy. Postanowił on wykonać "bączka", przez co, oprócz wrażenia, pozostawił na zabytkowej budowli ślady opon. Ferrari bezzwłocznie przeprosiło chińskie władze oraz wszystkich tych, którzy poczuli się urażeni zachowaniem niefrasobliwego pracownika. Włoska marka zobowiązała się do naprawy zniszczeń we współpracy z odpowiednimi organami państwowymi.

mur ferrari 3.jpg

Sprawa odbiła się szerokim echem, ponieważ wielu Chińczyków uznało palenie gumy na Wielkim Murze za obrazę i brak poszanowania dla historii i kultury. Obstawiamy, że pracownik stracił już swoją posadę.

[Foto: youtube]


Galeria zdjęćZobacz takżeOceń...Ocena: 5/5 (1 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

1.0145330429077 s