Aktualności

Ekskluzywne wnętrze klasy S wg projektu Carlex Design


Autor: Dawid Potulski | Dodano: 2014-06-02 | Komentarzy:

Designerzy Mercedesa dokładali wszelkich starań, aby ich flagowa limuzyna wyznaczała standardy komfortu i luksusu. Przeciętny człowiek byłby zachwycony efektami. Wiadomo jednak, że klienci premium bywają kapryśni. Dla takich ludzi powstała firma Carlex Design.

Polska firma zajmująca się obszywaniem wnętrz zaprojektowała zindywidualizowaną wersję najnowszej generacji S-klasy. Czy da się dodać jeszcze więcej ekskluzywności we wnętrzu, które już w standardzie kipi luksusem? Jak najbardziej!

carlex_1.jpg

Fabryczną skórzaną tapicerkę wymieniono na odpowiednik o jeszcze wyższej jakości. Skóra w dwóch odcieniach brązu znalazła się na fotelach i desce rozdzielczej. Zastąpiła nawet tradycyjną wykładzinę. Materiał ten znajduje się na każdym cm2 powierzchni wnętrza. Jakby tego było mało, niektóre elementy zdobi znak charakterystyczny warsztatu tapicerskiego z Bielska-Białej. Brąz tapicerki jest przełamany przez najprawdziwszą skórę z krokodyla.

carlex_2.jpg

To, czego nie dało się obszyć skórą, czyli elementy takie jak przyciski czy klamki, zostało pokryte 24-karatowym złotem. Nie wiemy ilu klientów w Polsce zdecyduje się na ten ciekawy aczkolwiek kontrowersyjny sposób na indywidualizację wnętrza. Z pewnością mogliby mu się bliżej przyjrzeć rosyjscy oligarchowie oraz arabscy szejkowie lubujący się w tego typu eksponowaniu bogactwa.


Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 0/5 ( głosów)

Tagi
Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

1.1184930801392 s