Aktualności

Eksplozja BMW - kierowca zatankował LPG po tym jak wymontował butlę


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2017-12-20 | Komentarzy:

Jak to mówią chytry dwa razy traci, a selekcja naturalna zrobi i tak swoje. Całą Polskę obiegła już wiadomość o wybuchu pewnego BMW, do którego doszło w miejscowości Zabłotce w województwie podkarpackim. Cztery osoby trafiły do szpitala z poparzeniami - 21-letni kierujący oraz twoje pasażerów w wieku 22-23 lata.

Przyczyną eksplozji auta, jak się okazało był wybuch paliwa LPG. Jak to możliwe? Współczesne instalacje gazowe są na tyle bezpieczne, że nie należy się obawiać o swoje zdrowie. W tym jednak przypadku wina stoi po stronie właściciela, który chciał przyoszczędzić na przeglądzie technicznym ukrywając przez mechanikiem fakt, iż auto posiada instalację LPG. Wszystko po to, aby zaoszczędzić 63 zł. Kierowca wymontował butlę gazową, po czym zapomniał ją z powrotem zamontować. Podczas wizyty na stacji paliw właściciel BMW rozpoczął procedurę tankowania od gazu, jednak po chwili zorientował się, że nie jest to zbyt dobry pomysł przy braku zamontowanej butli.

BMWLPG.jpg

MDM0MDc0JC1if2JyVwQ1cXUJYiBNRz0tIFdjNA8ffHd6BnRwVAB1cWABdXVQAH1zfQV4axNfNyU_HT4lDl8uLCJUOGkQQCwoIl40aglAKg__.jpg

Zatankował więc benzynę i razem ze znajomymi odjechał w kierunku Rzeszowa. Mimo wyczuwalnej w samochodzie woni gazu, jeden z pasażerów, chcąc odpalić papierosa, zapalił zapalniczkę. To spowodowało wybuch w samochodzie.


Zobacz takżeOceń...Ocena: 5/5 (1 głosów)

Tagi
Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

1.0176799297333 s