Aktualności

Ford podczas SEMA Show 2011


Autor: Piotr Sieniawski | Dodano: 2011-10-22 | Komentarzy:

Jak co roku o tej porze, amerykański Ford publikuje informację o zmasowanym ataku na Las Vegas. Dwanaście miesięcy wstecz przeważającą rolę odgrywały Fiesty, dziś są to Focusy Mk III.


Wóz który przyprowadzi 3dCarbon nie rzuca na kolana, ale nie to jest jego zadaniem. Ot, satynowa powłoka firmy 3M, czerwone pasy (Sticky Fingers) oraz felgi z ogumieniem Pirelli, przyciemnione szyby, spojler dachowy, sprężyny Eibach.

Ford_Focus_by_3dCarbon_730.jpg

Za to dzieło ROUSH Performance Products, już tak. Matowobiały lakier Shrewin-Williams, karbonowy spojler zderzakowy i wstawki w atrapie chłodnicy, a przede wszystkim wyczynowy układ wydechowy oraz kompresor ROUSH R900 TVS.

Ford_Focus_by_ROUSH_Performance_Products_730_2.jpg

Kolejny pokaz stylizacyjnych umiejętności, zielony Focus od The ID Agency. Mieszanka europejskiego o japońskiego tuningu, przejawia się m.in. nisko osadzonymi spojlerami i dachem wykonanym przez amerykańskie Wraptivo.

Ford_Focus_by_The_ID_Agency_730_3.jpg

Wyścigowy, szaro-pomarańczowy pojazd od Capaldi Racing, korzysta między innymi z wzmocnionej jednostki napędowej, zawieszenia (AST Sport-Line), wydechu Borla, a także dyferencjału o ograniczonym uślizgu od Ford Racing.

Ford_Focus_by_Capaldi_Racing_730_4.jpg

Czerwono-czarne auto demonstracyjne Steeda, otrzymało oryginalny body-kit 3dCarbon, 19-calowe obręcze HRE P43S Monoblok z oponami Nitto NT05 i sprężyny Steeda.

Ford_Focus_by_Steeda_730_5.jpg

Przedstawiciel europejskiego stylu, Focus by Bojix Design, szczyci się dwudziestocalowymi felgami Rennen M10, spojlerem dachowym 3dCarbon, jak również skórzano-alcantarowym wnętrzem.

Ford_Focus_by_Bojix_Design_730_6.jpg

Na koniec, zupełnie profesjonalny, Motorsports Challenger Focus od COBB Tuning. Zestaw coilover Eibach Multi-Pro R2, układ hamulcowy StopTech Trophy, specjalny zestaw turbo współpracujący z chłodnicą powietrza doładowującego COBB Tuning oraz kute tłoki Cosworth.

Ford_Focus_by_COBB_Tuning_730_7.jpg

Poza wyżej wymienionymi, na stoisku pojawi się gablota z nowym silnikiem o pojemności 5.9 litra, wykonanym przez Ford Racing Performance Parts.

Wideo: 

[Źródło: WorldCarFans.com] 


Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 0/5 ( głosów)

Tagi
Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.4932599067688 s