Aktualności

Ford przedstawia jak zainstalować dedykowną HYDROŁAPĘ w nowym Focusie RS


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2018-02-14 | Komentarzy:

Dywizja Ford Performance na początku grudnia ubiegłego roku wprowadziła do swojej oferty dedykowaną e-hydrołapę dla Focusa RS (2016+). Elektro-hydrauliczny hamulec przepuszcza przez ABS ciśnienie 180 barów, dzięki czemu kierowca znacznie łatwiej wprowadzi samochód w kontrolowaną nadsterowność w trybie Drift Mode. Pisaliśmy o tym tutaj (klik).

Póki co opcjonalny rękaw, jest dostępny jedynie w Stanach Zjednoczonych, gdzie kosztuje 999 dolarów. Nie powinno to jednak stanowić problemu dla największych polskich hooniganów. W grę wchodzi import zza wielkiej wody lub oczekiwanie na uzupełnienie polskiej oferty w najbliższej przyszłości. Podczas konfiguracji nowego Focusa RS w Polsce, póki co możemy go doposażyć między innymi w czarne pasy stylizacyjne, sportowy układ wydechowy z nierdzewki firmy Remus, a także sportowy mechanizm zmiany biegów, ograniczający skok drążka o około 10% w stosunku do mechanizmu fabrycznego. Pełną, krajową ofertę znajdziecie tutaj (klik).

Ford Performance właśnie opublikował materiał wideo, z którego dowiecie się jak zainstalować akcesorium we własnym zakresie.Oceń...Ocena: 0/5 ( głosów)

Tagi
Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.67738008499146 s