Aktualności

Fotografowie z Rosji przedstawili nowy sposób na prezentację auta


Autor: Dawid Potulski | Dodano: 2014-05-05 | Komentarzy:

Fotografia motoryzacyjna nie jest tak łatwa, jak mogłoby się to wydawać. Potrzeba sporego doświadczenia oraz talentu by uchwycić w fotografowanym obiekcie to co najlepsze. Przydatna może się też okazać pomysłowość.

Dwaj rosyjscy artyści fotografii, Dmitry Chistopudrov i Nikolay Rykov zdecydowali się na sesję pojazdu na tle natury. Chcąc jednak wyjść poza utarte schematy zdecydowali się ją jednak uwydatnić. Pomocne okazało się światło.

foto___wiat__o.jpg

Znany ze swojej surowości rosyjski klimat tym razem zamieniono w atut. Autorzy zdjęć zabrali auto na zamarznięte jezioro Bajkał, które wcześniej odpowiednio przygotowali. Polegało to na przewierceniu się przez grubą na 1 metr pokrywą lodu i zatopieniu pod jej powierzchnią silnego źródła światła. Po uruchomieniu dało ono zapierający dech w piersiach efekt.

foto___wiat__o_2.jpg

Jak widzicie na powyższych zdjęciach, przy odpowiednim pomyśle nawet niepozorny sedan średniej klasy może zapaść w pamięci każdego fana motoryzacji. Idąc za legendarnym już powiedzeniem że "Rosja to stan umysłu", cieszymy się że w tym ogromnym kraju istnieją umysły tak kreatywne.Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.90339708328247 s