Aktualności

Gdyby powstało Audi RS8


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2017-07-14 | Komentarzy:
(...)Wyglądałoby najprawdopodobniej zupełnie tak jak wizja Jana Peiserta, niezależnego grafika, którego koncepcja nowego Audi A8, opublikowana przeszło 15 tygodni temu ostatecznie sprawdziła się w 94,7% względem modelu wprowadzonego do sprzedaży.

Jak na razie niemiecki producent z Ingolstadt nie powiedział słowa na temat sportowej wersji najnwoszej ósemki. Do tej pory w kanonach marki panowała zasada, że flagowa limuzyna nie pasuje do konwencji RS, dlatego jej sportowy odpowiednik oznaczany jest literką S, a także dopiskiem plus. Biorąc to pod uwagę, szansę na RS8 są dość marne, ale dzięki wizji Jana Peiserta możemy chociaż pomarzyć. Więcej szczegółów na temat nowego Audi A8 znajdziecie tutaj (klik) - samochód będzie oferowany z jednostkami V6 turbo, V8, a także W12!Zobaczcie także jak może wyglądać nowe Audi RS7 (klik)

Render Audi RS8 wyróżnia się przede wszystkim obszerniejszym grillem, przypominającym plaster miodu oraz lakierem Sonoma Grun, który po raz pierwszy zobaczyliśmy na najnowszym RS5. Najbardziej hardkorowa ósemka mogłaby być zasilana przez 4-litrowe twin-turbo V8, opracowane przez Porsche między innymi dla najnowszego S8. W temacie zapowiadanego W12, wierzymy, że 6-litrowy motor będzie równie mocny co w Bentleyu Continentalu Supersport - 700+ KM.


Zobacz takżeOceń...Ocena: 4/5 (1 głosów)

Tagi
Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21544
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 316

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.49906492233276 s