Aktualności

Gear Knobs, czyli Clarkson, Hammond i May w nowym wydaniu


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2015-09-19 | Komentarzy:

Firma prawnicza Olswang, która współpracuje z Clarksonem, Hammondem i Mayem wykupiła prawa do nowego znaku towarowego. Według nieoficjalnych doniesień marka Gear Knobs to prawdopodobna nazwa nowego motoryzacyjnego show, tworzonego przez koncern Amazon.


Obecnie spekulacja medialna może być tym bardziej prawdopodobna, ponieważ licencja pozwala na wykorzystanie marki w praktycznie wszystkich sektorach na rynku. Pracodawca byłego trio z Top Gear nie zabrał głosu jak na razie w tej sprawie. Do tej pory uważano, że nazwa programu to Drive2Prime, z powodu użycia analogicznego #tagu na twitterze Jeremy’iego po podpisaniu umowy z amerykańskim gigantem. Dodatkowo doszły nas słuchy, że równolegle z Gear Knobs założono także firmę Newincco 1361 Limited, która miałaby odpowiadać za działalność marki. W zasadzie na bardzo podobnej zasadzie funkcjonował do roku 2012 Top Gear. Dopiero 3 lata przed zawieszeniem programu, BBC wykupiło udziały Andiego Willmana i Jeremiego Clarksona. 

gear_knobs_trademark.png
fot. Olswang LLP

W nowym programie może pojawić się także odpowiednik Stiga o nazwie Speedbird. Czas pokaże, czy pogłoski okażą się prawdziwe.Oceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.53847599029541 s