Aktualności

Gemballa na polskim rynku, wkrótce debiut


Autor: Krystian Kaleta | Dodano: 2012-08-20 | Komentarzy:

Gemballa to tuner, którego nikomu z naszych stałych czytelników nie trzeba przedstawiać. Chociaż firma znana jest głównie z dodawania uroku modelom Porsche, to w swojej historii modyfikowała też samochody marek Ferrari, Lamborghini, Mercedes, czy McLaren. Wkrótce tuner wkroczy na polski rynek, a premiera będzie miała miejsce 15 września w Warszawie, na imprezie Verva Street Racing.

gemballa pl 3.jpg

W połowie przyszłego miesiąca na Placu Teatralnym będziemy mogli zobaczyć dwa modele z aktualnej oferty tunera - zmodyfikowanego McLarena MP4-12C oraz Porsche Panamerę. Niemniej jednak nie są to jedyne auta, których przeróbki można będzie dokonać u polskiego przedstawiciela. Wiadomość powinna ucieszyć również posiadaczy Porsche 911 i Cayenne. Gemballa umożliwi im zarówno dyskretne zmiany, jak i kompleksowe przeróbki z ingerencją w silnik, zawieszenie, układ hamulcowy, a także nadwozie i wnętrze.

gemballa pl 6.jpg

W Polsce marka Gemballa pojawi się za sprawą firmy GranSport. To centrum ekskluzywnego tuningu, dzięki któremu teraz także w naszym kraju można skorzystać z oferty najbardziej ekskluzywnych tunerów na świecie, takich jak Carlsson, Hamann, Novitec i innych. Kompleksowy zakres usług obejmuje także usługę GranConcierge, serwis, detailing i specjalistyczny transport. Więcej informacji możecie uzyskać pod adresem gransport.pl.

[Foto: materiały prasowe]


Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 5/5 (2 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.54739809036255 s