Aktualności

Głodny wiedzy student zaparkował swoje Lambo pod Biblioteką w Warszawie...na przystanku


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2017-10-11 | Komentarzy:

Supersamochody i parkowanie - temat wszystkim dość dobrze znany, wiążący się z wieloma absurdami. Czy jest to Passat czy Ferrari zasada w teorii jest ta sama - wszystko sprowadza się do parkowania prostopadłego lub równoległego z zachowaniem odległości od sąsiadujących aut. W przypadku aut za grubo ponad bańkę jest to jednak bardziej stresujące zadanie. Obawa o lakier niejednokrotnie o wartości od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych, carbonowe splittery czy felgi powoduje, że właściciele tych aut często zostawiają je w miejscach bezpiecznych, lecz niedorzecznych.

Każdy, kto trochę się kręci po Warszawie dobrze zna ten egzemplarz Lamborghini. To Huracan LP610-4 Spyder w pięknym, niebieskim kolorze. Jak się okazuje, w dniu dzisiejszym Lambo można było spotkać na przystanku autobusowym obok Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie. Wielu żartowało, że pewnie student śpieszył się do biblioteki i nie miał gdzie zostawić auta.

O zdarzeniu poinformował Jan Król. Autor zdjęcia zdecydował się zadzwonić na straż, ponieważ przyjeżdżające na przystanek autobusy łatwo mogły uszkodzić auto.

W trakcie zgłaszania, Pani w centrali zapytała:

- Jaki to samochód?
- Niebieskie Lamborghini. Trudno nie zauważyć.
- No ja myślę.

Patrol Straży Miejskiej ostatecznie nie zastał Lamborghini na przystanku, a na podstawie zdjęcia nie ma zamiaru upomnieć właściciela.


Zobacz takżeOceń...Ocena: 0/5 ( głosów)

Tagi
Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21561
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 59

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.46311092376709 s