Aktualności

Gran Turismo Polonia po raz siódmy


Autor: Krystian Kaleta | Dodano: 2011-05-28 | Komentarzy:

W dniach 3-6 lipca na Torze Poznań po raz kolejny zobaczymy najszybsze i najpiękniejsze auta świata. Siódma edycja imprezy Gran Turismo Polonia to okazja dla widzów na zobaczenie samochodów marzeń, a dla właścicieli tych aut - na to, żeby okiełznać je na torze pod okiem instruktorów.

gran turismo polonia 4.JPG

Zlot najekskluzywniejszych samochodów w Poznaniu odbywa się już od siedmiu lat i przyciąga dużą liczbę ich posiadaczy i miłośników. Peter Ternstrom, jeden z organizatorów Gran Turismo Polonia, mówi: Entuzjazm z jakim spotykamy się tutaj na każdym kroku sprawia, że nie musimy się martwić o frekwencję. Podobne spotkania organizujemy w różnych częściach Europy, ale Poznań to naprawdę wyjątkowe miejsce, które zapewnia nieprawdopodobną energię i wyjątkową atmosferę.

gran turismo polonia 1.JPG

W niedzielę 3 lipca, w dniu oficjalnego otwarcia imprezy, auta biorące udział w zlocie zostaną zaprezentowane publiczności. Tak jak w zeszłym roku, pokazy odbędą się przy ulicy Arcybiskupa Baraniaka, biegnącej przy Malcie. Będzie na co popatrzeć... do tej pory zgłoszono około 100 aut, a najciekawsze z nich to m.in. Ferrari 599 XX, Ferrari F458 Italia, Lamborghini Gallardo Superleggera, czy Ford Mustang z 1965 roku.

Kolejne dni - poniedziałek, wtorek i środa to część sportowa. Przez trzy dni właściciele mocnych samochodów będą szkolić swoją technikę pod okiem profesjonalnych instruktorów. Wśród szkoleniowców znajdzie się Maciej Polodny. Rejestracja zawodników wiąże się z opłatą 2000 euro (+ VAT) i obejmuje trzydniowe szkolenie, cztery noclegi w hotelu oraz catering.

Zapraszamy na Gran Turismo Polonia 2011. Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę (klik) oraz na profil na facebooku (klik).


Foto: granturismoevents.com


Galeria zdjęćZobacz takżeOceń...Ocena: 5/5 (2 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

1.5407719612122 s