Aktualności

Jedyna sztuka Lamborghini Concept S na sprzedaż


Autor: Krystian Kaleta | Dodano: 2015-07-17 | Komentarzy:

Jedyne na świecie, koncepcyjne Lamborghini Gallardo w wersji roadster, pozbawione przedniej szyby zostało wystawione na licytację. Z uwagi na unikatowość modelu i świetny, kolekcjonerski stan spodziewana cena to nawet kilka milionów euro.

Auto po raz pierwszy pokazane zostało w 2005 roku na salonie motoryzacyjnym w Genewie. Nie miało jeszcze wówczas jednostki napędowej. Później zamontowano wolnossący, 5-litrowy silnik V10. Moc 500 KM i moment na poziomie 510 Nm pozwala na sprint do 100 km/h w czasie poniżej 4 sekund. Wydatki poniesione na budowę były jednak nie do przełknięcia przez księgowość Lamborghini - Cocncept S powstał tylko w jednym egzemplarzu. Samochód jest w perfekcyjnym stanie, a na liczniku ma zaledwie 180 kilometrów przebiegu.

lamborghini_concept_s_5.jpg

lamborghini_concept_s_3.jpg

lamborghini_concept_s_4.jpg

Przed sprzedażą wyjątkowe Lambo odbędzie światowe tournee, a licytacja odbędzie się 18 listopada w Nowym Jorku. Ciekawi jesteśmy ceny, jaką osiągnie ten unikat. Link z ofertą domu aukcyjnego RM Auctions znajdziecie tutaj (klik). Sprawdźcie także aukcję, w której do kupienia są aż 23 samochody marzeń, w tym Ferrari Enzo należące niegdyś do Jana Pawła II (zobacz klik).


Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.70003199577332 s