Giełda tuningowanych aut


Mercedes C300 SR66

Cena: 135000 PLN

Audi S4 B7 4.2 V8

Cena: 46000 PLN

Mercedes A45 AMG Edition 1 360KM

Cena: 135000 PLN




Najnowsze polskie projekty

Golf VR6T 500+ Compsport
W przerwie międzyświątecznej nasz znajomy fotograf -...
2800 cm3
500+ KM
590 Nm
unknown sek
unknown km/h
awd
Honda Civic Type-R Tajpa
Kilka dni temu, po poście ze zmodyfikowanym Scionem...
2000 cm3
400 KM
540 Nm
bd sek
270+ km/h
FWD


Aktualności

John Cena jako pierwszy sprzedał swojego Forda GT - Ford kieruje sprawę do sądu


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2017-12-02 | Komentarzy:

Amerykański wrestler, aktor John Cena wszedł na wojenną ścieżkę z Fordem. John Cena jako jeden z pierwszych wszedł w posiadanie nowego Forda GT. Auto odebrał dokładnie 23 września, o czym nagrał film na youtubie:

Nieco ponad miesiąc temu, CEna jako pierwszy odważył się wystawić Forda GT na rynek wtórny, gdzie praktycznie od razu sprzedał go z solidnym zyskiem. W czym tkwi problem? Otóż, przy zakupie nowego flagowca amerykańskiem marki, klient, czyli w tym przypadku John Cena zobowiązał się na piśmie, że auto nie zostanie sprzedane przez okres 2 lat. Ze względu na dokładną selekcję swoich klientów, przedstawiciele Forda zamierzali szlifować wizerunek marki na swoich warunkach, a tym samym zapobiec zjawisku car-flipping, czyli sprzedaży nowego auta dla zysku. Sam Cena Forda GT przetestował, ale doszedł do wniosku, że przy swoich gabarytach, nie będzie używał go zbyt często. To jednak nie główny powód sprzedaży. Wrestlera w przyszłym roku bierze ślub, a nie jest to tania zabawa, szczególnie w Ameryce. Potrzebował gotówkę na już.

imageshandler__1_.jpg

Ford dowiedział się o sprzedaży auta i złożył pozew do sądu. John Cena jest oskarżony o  niesłuszne wzbogacenie się, szkodzenie marce i niespełnieniu warunków ambasadora marki. Cenie przyda się dobry adwokat, ponieważ Ford zamierza odzyskać profit, o który wzbogacił się John, a także zadość uczynienie, które w Stanach może przekroczyć wartość samego auta. Z naszego punktu widzenia, jeśli Ford tak bardzo chciałby utrzymać lojalność swoich klientów, równie dobrze mógł sprzedawać Forda GT w ramach leasingu. 


Zobacz także



Oceń...



Ocena: 0/5 ( głosów)

Tagi




Zobacz także




Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21564
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 87

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.86395621299744 s