Aktualności

Justin Bieber pochwalił się LaFerrari Lewisa Hamiltona


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2016-01-17 | Komentarzy:

Kilka dni temu portale społecznościowe zawrzały od informacji na temat potencjalnie nowego samochodu Justina Biebera.

Dla przypomnienia - w kwietniu zeszłego roku kanadyjski piosenkarz zapowiedział, że w jego garażu pojawi się 1 z 499 egzemplarzy LaFerrari (klik). Wszystkich fanów Ferrari zszokowała ta informacja, ponieważ przedstawiciele włoskiej marki mieli prowadzić bardzo skrupulatną selekcję potencjalnych właścicielu następcy modelu Enzo. Jednym z warunków, aby starać się o auto jest posiadanie kolekcji, składającej się z minimum czterech Ferrari, w tym jednego klasyka. Na razie nie zapowiada się, że Justin wejdzie w jego posiadanie. 

Możecie odetchnąć z ulgą. Jak się okazuje na zdjęciu, które pojawiło się na instagramie - Bieber nie pozował przed swoim włoskim supersamochodem, a modelem należącym do kierowcy Formuły 1, Lewisa Hamiltona. Ten był na tyle uprzejmy, że zabrał Biebera na krótką przejażdżkę po Beverly Hills. Egzemplarz należący do kierowcy F1 wyróżnia się ekstra-porcją włókna węglowego i dodatkowymi, czerwonymi akcentami.

bieber.jpg
źródło: https://www.instagram.com/justinbieber

Lokalni paparazzi zdołali nagrać przejażdżkę Hamiltona i Biebera. Kanadyjczyk na czas zapoznania się z LaFerrari pozostawił swoje charakterystyczne Ferrari 458 Italia w podziemnym garażu w zabezpieczonej sekcji.Oceń...Ocena: 5/5 (1 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.58250594139099 s