Giełda tuningowanych aut


Mercedes W140 600 SE!

Cena: 28800 PLN

ROVER 200 TURBO 320 KM

Cena: 25000 PLN

VW Scirocco R 265ps DSG F1

Cena: 67000 PLN
Najnowsze polskie projekty

BMW M3 E92 z kompresorem ESS
Trendy rządzące współczesną motoryzacją pozwalają...
3999 cm3
604 KM
566 Nm
? sek
? km/h
tył
Nissan GT-R R35 HKS - 650 KM
Na co dzień Stan porusza się swoją Godzillą po...
3799 cm3
650 KM
810 Nm
2,8 sek
? km/h
AWD


Aktualności

Rajdowe potwory sprzed lat na zawodach Rally Legend


Autor: Dawid Potulski | Dodano: 2014-10-25 | Komentarzy:
Rally Legend to impreza wyjątkowa. Prawdziwe święto dla fanów tego sportu. Zawody, na których obok współczesnych maszyn startują legendy sprzed lat, wliczając to niezapomniane potwory z grupy B.

więcej

Oto jak działa holenderska droga z podświatlanymi pasami


Autor: Krystian Kaleta | Dodano: 2014-10-25 | Komentarzy:
O holenderskim projekcie autostrady dwudziestego pierwszego wieku, z podświetlanymi pasami ruchu, informowaliśmy Was jakiś czas temu. Genialny w swojej prostocie pomysł został wdrożony w życie na drodze numer N329, będącej obwodnicą miasta Oss. Zobaczcie jak "Glowing Lines" spisują się w praktyce.

więcej

Klasyk z wielkim sercem - E30 M3 V10


Autor: Dawid Potulski | Dodano: 2014-10-25 | Komentarzy:
BMW M3 generacji E30 to jedno z tych aut, o którym marzy wiele osób które nie muszą być koniecznie fanami marki. Kultowy pojazd po dziś dzień mocno trzyma swoją wartość. Jest niezwykle szybkie jak na swój wiek, jednak motoryzacyjny świat idzie do przodu i dzisiejsze konstrukcje radzą sobie z wyprzedzeniem dawnego pogromcy wielu aut sportowych. Wszystko może się zmienić, gdy sięgnie się po współczesne zdobycze techniki i zaadoptuje je w klasyczną konstrukcję.

więcej

Hot wheels w skali 1:1 od Forda


Autor: Dawid Potulski | Dodano: 2014-10-25 | Komentarzy:
Z czym kojarzy się pojęcie Hot Wheels? Ze świetną zabawą miniaturowymi autkami na wymyślnych torach. A jakie jest pierwsze skojarzenie na hasło Ecoboost? Stateczna gospodyni domowa jadąca swoją Fiestą na zakupy do hipermarketu. Pomimo wielu przeciwności te dwa światy da się ze sobą połączyć.

więcej

Bardzo kosztowny wypadek Ferrari F50


Autor: Krystian Kaleta | Dodano: 2014-10-24 | Komentarzy:
Brytyjskie media mówią o tym wypadku, jako o jednej z najbardziej kosztownych kraks w historii Wielkiej Brytanii. Istotnie, Ferrari F50 to niezwykle rzadki model, a uszkodzenia są bardzo poważne. Porównywalne straty materialne musiał ponieść Rowan Atkinson, który już dwukrotnie rozbił swojego McLarena F1.

więcej

Teaser nadchodzących BMW X5 M i X6 M - problem paparazzi


Autor: Krystian Kaleta | Dodano: 2014-10-24 | Komentarzy:
Niedługo, być może już na auto salonie w Los Angeles w drugiej połowie listopada, BMW zaprezentuje motoryzacyjnemu światu kolejne wcielenia pary modeli X5 i X6 wzmocnionych przez dywizję M-Power. Zobaczcie film zapowiadający samochody, podkreślający niezbyt dobre relacje na linii producent samochodów - szpiegowscy fotografowie.

więcej

Pierwszy Koenigsegg One:1 zarejestrowany w Niemczech


Autor: Krystian Kaleta | Dodano: 2014-10-24 | Komentarzy:
Christiana von Koenigsegga, naczelnego włodarza szwedzkiej manufaktury, z pewnością ucieszyła wiadomość, że pierwszy egzemplarz niezwykle ważnego dla marki modelu One:1 trafił do ojczyzny autostrad bez ograniczeń prędkości. Megasamochód, jak określa najnowszego Koenigsegga sam producent, stworzony został, aby na nowo zdefiniować samochód sportowy i dokonać rewolucji we współczesnej motoryzacji.

więcej

Rosyjska ulica pochłania betoniarkę


Autor: Dawid Potulski | Dodano: 2014-10-24 | Komentarzy:
Zdecydowana większość użytkowników polskich dróg narzeka na ich stan. Za główną przyczynę swojej frustracji uznają liczne dziury w nawierzchni. Jednak jak mawiają mądre głowy "inni mają gorzej". W Rosji ulice to sidła na samochody.

więcej

Niecodzienne zdarzenie na parkingu podziemnym


Autor: Dawid Potulski | Dodano: 2014-10-24 | Komentarzy:
Są rzeczy, których nie da się racjonalnie wytłumaczyć... Internet pełen jest filmów ukazujących problemy niektórych jednostek z zaparkowaniem auta, tudzież dostaniem się na parking. Rzadko jednak po sukcesie związanym z wjechaniem w upragnione miejsce niewytłumaczalna próba ucieczki kończy się jeszcze gorzej.

więcej

Ciężarówka zgarnia przed siebie nierozważnego kierowcę Hondy


Autor: Dawid Potulski | Dodano: 2014-10-24 | Komentarzy:
Kierowcy osobówek często mają pretensje do swoich odpowiedników w autach ciężarowych o stwarzanie zagrożenia na drogach. Że tarasują drogę, że są powolne, że nie myślą o innych. Wielu jednak zapomina, że prowadząc zestaw o długości kilkunastu metrów i mając większość samochodów poniżej swojej pozycji szoferzy mają mocno ograniczone pole widzenia. Nieogarnięty właściciel auta osobowego może przez to narazić się na nieprzyjemne spotkanie ze znacznie większym przeciwnikiem.

więcej

Marchewkowy potwór - Impreza po modyfikacji wydechu


Autor: Krystian Kaleta | Dodano: 2014-10-23 | Komentarzy:
Subaru z poniższego filmu przeszło nietypową modyfikację wydechu, w efekcie której próżno szukać go gdzieś pod tylnym zderzakiem. Końcówki wyprowadzone zostały po dwóch stronach samochodu, a dodatkowo zastosowano wtrysk paliwa do wydechu. Zobaczcie jak potężne płomienie wydostają się z tylnych nadkoli w akompaniamencie ryku japońskiego boksera. Przyznajcie, że ta Impreza w wyjątkowo brutalny sposób demonstruje swoją moc...

więcej

Tak brzmi 650-konna Arrinera Hussarya - pierwszy film


Autor: Krystian Kaleta | Dodano: 2014-10-23 | Komentarzy:
Polski supersamochód w końcu powstał, a oto nagranie z testów prototypu. Wbrew nieprzychylnym opiniom, że nigdy nie doczekamy się gotowego projektu, oto jest - rycząca Arrinera Hussarya.

więcej

Perfekcyjne Ferrari Testarossa na sprzedaż


Autor: Krystian Kaleta | Dodano: 2014-10-23 | Komentarzy:
Zwykło się mawiać, że srebrny kolor nadwozia powoduje, że samochód przestaje być widoczny na ulicy - daje dyskrecję wśród milionów innych pojazdów pokrytych srebrnym lakierem. Zależność ta ma zastosowanie w przypadku większości aut, ale z pewnością nie dotyczy Ferrari Testarossa. Zgodnie z nawą jednak, kolor czerwony króluje we wnętrzu. Piękna sztuka została wystawiona na sprzedaż w Stanach Zjednoczonych za równowartość około 325 tysięcy złotych.

więcej

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 19923
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 184

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.47302293777466 s