Aktualności

BMW M5 prezentuje się wyśmienicie w militarnej zieleni.


Autor: Jey Wild | Dodano: 2017-01-16 | Komentarzy:
Istnienie wiele sposobów na to, aby wyróżnić swoje auto bardziej z tłumu podobnych mu egzemplarzy. Jedni sięgają po złoto na i tak już mocno rzucających się w oczy autach jak np Lamborghini (zobacz kraksę złotego Avka w Wawie). Inni decydują się na bardziej skromne i wysmakowane projekty

więcej

Ferrari 488 GTB zyskuje nową skórę od Liberty Walk


Autor: Jey Wild | Dodano: 2017-01-16 | Komentarzy:
Bardzo dobrze znany wszystkim pakiet Liberty Walk zadebiutował teraz dla Ferrari 488 GTB, podczas salonu w Tokyo. Japońska firma wyrobiła sobie markę tworząc wysokiej klasy zawieszenia oraz poszerzenia dla egzotycznych aut. W tej chwili ich projekty cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem.

więcej

McLaren P1 GTR, ekstremalna maszyna trafia na sprzedaż, powstało 35 sztuk


Autor: Jey Wild | Dodano: 2017-01-15 | Komentarzy:
Ten egzemplarz urzędował od nowości w USA, a dokładniej w południowej Kalifornii. Wyjątkowe auto, których powstało zaledwie 35 sztuk zostało wystawione na sprzedaż przez U.S. McLaren NewPort Beach. Samochód jest jeszcze o tyle unikatowy, iż nie został przerobiony na wersję z homologacją drogową. Także kupujecie auto, którym możecie się poruszać jedynie po torach wyścigowych. Jest to egzemplarz z numerem 2 i został bardzo mocno spersonalizowany. Cały samochód jest w kolorze "Alaskan Diamond White" wraz z pasami wyścigowymi w kolorze "Navy Blue."

więcej

Dzwon Audi RS4 podczas policyjnego pościgu i kradzież nowego SQ7 i S8 Plus w Sztokholmie


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2017-01-14 | Komentarzy:
Nieudana adaptacja Getaway in Stockholm z udziałem RS4 i dwa kolejne skradzione cztery ringi w stolicy Szwecji. W ostatnich dniach szwedzka policja ma pełne ręce roboty w związku ze wzmożonymi kradzieżami samochodów marki Audi. Sześć dni temu pisaliśmy o trzech RS6 V10, które zostały uprowadzone z salonu niemieckiego producenta w biały dzień (klik).

więcej

Okupant lewego pasa w Łodzi - karma przyszła szybko


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2017-01-14 | Komentarzy:
Blokowanie lewego pasa to dość częste zjawisko na naszych drogach. Przykład z Łodzi sprzed kilku dni pokazuje, że nie warto być nieuprzejmym dla innych, szczególnie w sezonie zimowym, kiedy przyczepność nawierzchni jest mocno ograniczona. 

więcej

Typowe wykorzystanie Aventadora Pirelli Edition w zimie


Autor: Jey Wild | Dodano: 2017-01-14 | Komentarzy:
Większość super samochodów w zimie nie opuszcza nawet swoich cieplutkich garaży. W Niemczech istnieje nawet możliwość wykupienia ubezpieczenia tylko na kilka miesięcy np od kwietnia do października. Czasami zdarzają się jednak wyjątki od reguły i można ujrzeć egzotyka w środku zimy taplającego się w śniegu. Kulig na wiele sań ciągniętych przez traktor nikogo by nie zdziwił. Natomiast widok Lamborghini Aventadora na śniegu, za którym na linie jedzie ktoś na nadmuchanej dętce

więcej

Rano kupił BMW, a wieczorem je utopił - Auto nie przeszło testu


Autor: Jey Wild | Dodano: 2017-01-14 | Komentarzy:
Do nietypowej sytuacji doszło w poniedziałek  w Kamionkach pod Poznaniem. Policjanci otrzymali zgłoszenie, o pływającym w rzece czarnym BMW. Patrol policji po dojechaniu na miejsce ujrzał czarne BMW, z otwartymi drzwiami i bagażnikiem w rzece. Z samochodu zostały usunięte tablice rejestracyjne, nie na wiele się to jednak zdało, gdyż na szybkie została naklejka, no i oczywiście VIN.

więcej

Mercedes Project One to ponad 1000 konna hybryda z silnikiem 1.6


Autor: Jey Wild | Dodano: 2017-01-13 | Komentarzy:
Do tej pory ciągle otrzymujemy jedynie szczątkowe informacje o nowym projekcie Mercedesa. Roboczą nazwą tego modelu było R50, w tej chwili marka zaczyna się posługiwać nową nazwą, a mianowicie Project One. Wygląd samochodu pozostaje tajemnicą, ukazały się do tej pory tylko tajemnicze zdjęcia pokazujące zaledwie zarys auta. Trochę więcej wiemy o napędzie jaki zostanie użyty w przypadku tego wyjątkowego samochodu. Pod maską zastaniemy technologie bezpośrednio zaczerpnięte z formuły 1. Mowa o silniku  1.6 V6 turbo wspomaganego jednostkami elektrycznymi. Całość ma generować moc ponad 1000 KM. Niemiecki producent przywiązuje dużą wagę do tego przedsięwzięcia. Potwierdzą to mocne słowa przedstawicieli marki "będzie to najbardziej emocjonujący, dwumiejscowy pojazd jaki kiedykolwiek wyjechał na drogi".

więcej

630KM i 750Nm w BMW M2 - Ostre Manhart MH2 630


Autor: Jey Wild | Dodano: 2017-01-13 | Komentarzy:
BMW M2 zbiera bardzo pozytywne recenzje, od dziennikarzy na całym świecie wliczając, w to tak znane nazwiska jak Jeremy Clarkson czy Chris Harris. Uważają, że jest to jedna z najlepszych M-ek od lat. Wiadomo jednak, że zawsze znajdzie się ktoś kto będzie uważał, że znajdzie się coś co można poprawić. Zarówno pod względem wyglądu jak i osiągów. Niemiecki tuner Manhart podjął rękawice i wypuścił swoją propozycję dla M2. Seryjna moc wynosząca 370 KM i 500 Nm, została podniesiona do absurdalnych wartości.

więcej

Mistrz jednośladów Valentino Rossi przydzwonił bokiem Audi RS6 we włoskich Alpach


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2017-01-12 | Komentarzy:
Nie ma chyba tutaj osoby, która nie kojarzyłaby Valentino Rossi - charakterystyczny żółty kask, numer 46 i ogromny potencjał, który przyczynił się do zgarnięcia 9 tytułów mistrza świata na przestrzeni ostatnich 27 lat.

więcej

Tak prezentuje się wirtualny kokpit w nowym Fordzie GT - 5 trybów od WET po V-MAX


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2017-01-12 | Komentarzy:
Przedstawiciele marki Ford mocno dawkują informacje odnoszące się do nowego Forda GT. Pod koniec zeszłego roku pierwszy egzemplarz amerykańskiego superauta zjechał z taśmy produkcyjnej, rozpoczynając tym samym kilkuletni proces tworzenia minimum 500 egzemplarzy tej boskiej maszyny. Do wybranych klientów w ostatnim czasie dostarczono specjalne zestawy do konfiguracji wymarzonego GT w skali. Już teraz wiemy, że przynajmniej jeden KIT trafił do Polski!

więcej

Tesla Model S P100D coraz bliżej dwusekundowego przyspieszenia - tryb Ludicrous Plus w akcji


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2017-01-12 | Komentarzy:
Nowy update oprogramowania w Tesli Model S P100, który ucina kolejne setne sekundy w czasie przyspieszenia do amerykańskiej setki, czyli 96 km/h (60 mph)! Maksymalną wydajność elektryka zapewnia nowy tryb Ludicrous Plus, w którym Tesla wzbija się na wyżyny wydajności i przyspiesza od 0 do 96 km/h w 2,4 sekundy! Amerykański producent samochodów nie rekomenduje używanie tej funkcji zbyt często ze względu na nadmierne zużycie baterii i wszystkich komponentów pojazdu - informuje o tym podczas aktywacji trybu poprzez dość humorystyczny komunikat, który wyświetla się w menu ustawień auta.

więcej

Toyota Yaris o mocy 210 KM pierwszy owoc pojawienia się Japończyków w WRC


Autor: Jey Wild | Dodano: 2017-01-12 | Komentarzy:
Już w styczniu startuje nowy sezon WRC, w którym zadebiutuje Toyota Yaris. Dokładnie 19 stycznia rozpoczną się zmagania od zdradliwego i uwielbianego przez wszystkich rajdu Monaco. Wszyscy będą się w końcu mogli przekonać, na co dokładnie stać Toyotę, która po raz pierwszy zmierzy się z rywalami po długich przygotowaniach.

więcej

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 20894
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1091

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.25272917747498 s