Aktualności

Kamerdyner rozbija Gallardo pod hotelem


Autor: Krystian Kaleta | Dodano: 2014-07-11 | Komentarzy:

Ciężko jednoznacznie stwierdzić, czy był to najgorszy dzień dla kamerdynera, który rozbił Lamborghini Gallardo Spyder gościa, czy raczej dla właściciela samochodu, któremu hotel odmówił wypłacenia odszkodowania z tego tytułu...

Sytuacja miała miejsce przed wejściem do luksusowego hotelu LeMeridien w stolicy Indii, New Delhi. Parkingowy odebrał kluczyki od gościa hotelu, a następnie niekontrolowanie i bardzo poważnie uszkodził Gallardo - najprawdopodobniej na skutek pomylenia pedałów gazu i hamulca. Mało brakowało, a doszłoby do tragedii, bowiem rozpędzający się samochód niemal potrącił ludzi znajdujących się na podjeździe. Całe zajście dokumentuje nagranie z kamer przed wejściem do hotelu.

W tym miejscu przypominamy podobną sytuację, która rozegrała się pod ekskluzywnym hotelem w Monako. Kamerdyner doznał urazu kręgosłupa wsiadając do mocno zmodyfikowanego Audi R8, należącego do dyrektora firmy tuningowej Prior Design. Hotelowy utkwił w aucie na dobre, a do wyciągnięcia go potrzebny był cały zastęp sanitariuszy (zobacz klik).


Galeria zdjęćZobacz takżeOceń...Ocena: 5/5 (3 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21489
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 146

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

1.2701950073242 s