Aktualności

Kierowca celowo wjeżdżał w przechodniów w Sopocie


Autor: Dawid Potulski | Dodano: 2014-07-20 | Komentarzy:

Ulica Bohaterów Monte Cassino, słynny Monciak, jest jednym z symboli Sopotu. Zamknięty dla ruchu kołowego deptak wraz z molo jest miejscem spacerów tysięcy ludzi praktycznie przez całą dobę. W nocy pewien osobnik o mocno ograniczonej wyobraźni wtargnął tam Hondą Civic celowo przejeżdżając przechodniów.

Sprawcą był 32-letni mężczyzna. Z niewiadomych przyczyn wjechał na Monciak i zaczął kierować się w kierunku molo, wjeżdżając po drodze w spacerujących ludzi oraz siedzących przy stolikach klientów licznych w tamtym miejscu kawiarni. Rannych zostało ponad 20 osób. Szczęśliwie nikt nie zginął. Biorąc pod uwagę fakt, iż Sopot tętni życiem przez całą dobę, szczególnie w wakacyjny weekend, cała sytuacja mogła przybrać znacznie bardziej dramatyczny przebieg.


Psychopatyczny rajd zakończył się na drzewie. Wielu rozjuszonych przechodniów ruszyło w kierunku czerwonego auta. Powybijano w nim szyby, próbowano zlinczować kierowcę. Uciekł on z miejsca zdarzenia. Policja go schwytała. Z informacji policji wynika że sprawca był trzeźwy. Czekamy na wyniki analizy krwi na obecność substancji odurzających.

 

Na tego typu zachowanie nie ma żadnego racjonalnego wytłumaczenia. Osoby tego typu powinno się skutecznie odseparować od społeczeństwa.

 Oceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

3.6810638904572 s